live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Абітурієнтам дозволили подавати до вишів паперові заяви

Міністерство освіти і науки України дозволило абітурієнтам, які з технічних причин не мають можливості подати електронну заяву до вишів, подавати паперову версію

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Таке виключення стосується лише тих вступників, які не можуть з технічних причин "створити електронні кабінети".

Відтепер абітурієнти можуть подати заяву і документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вишу буде перевірено неможливість створення електронного кабінету.

За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до держпідприємства "Інфоресурс" таблицю встановленого зразка з даними вступників.

Як наголошують у МОН, таке рішення було ухвалено насамперед для того, щоб заяви встигли подати ті абітурієнти, які вже зараз мають проходити творчі конкурси.

"Через запровадження нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов'язані з розбіжностями в реєстраційних даних", - йдеться в повідомленні.

  • Цьогоріч для вступу до вишу потрібен власний електронний кабінет.
  • Абітурієнти з тимчасово окупованих територій користуються спрощеною системою вступу до ВНЗ. Для них створено спеціальні освітні центри на базі вишів півдня та сходу України. Окрім того, на них чекають у Львівській політехніці, а також у Києві - в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана та евакуйованому Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського.

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

24 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати