У мережі показали картини Курта Кобейна

У Сіетлі, рідному місті лідера групи Nirvana Курта Кобейна, проходить виставка раніше не відомих картин та замальовок співака

Більшість робіт публіка побачила вперше після смерті музиканта у 1994 році, повідомляє Dazed.

Експерти організації UTA Artist Space, яка проводить виставку, зазначають, що Кобейн виявляв інтерес до мистецтва протягом усього свого життя, починаючи з середньої школи. 

"Кобейн був, мабуть, самим знаковим музикантом свого покоління, але його робота як артиста візуального жанру часто не враховується, - каже голова організації UTA Artist Space Джош Рот. - Він звертався до різних жанрів, включаючи живопис та колаж. Роботи Кобейна вказують на його творчу енергію та дотепність, але також на зусилля, щоб висловити його боротьбу з депресією та героїновою залежністю".

Один з малюнків Кобейна під назвою Incesticide прикрашав обкладинку однойменного альбому 1992 року. 
"Картини Кобейна, які ще не є настільки відомими, як його музика, дають уявлення про досвід художника та представляють важливу історико-художню розповідь, яка разом з музичною спадщиною розповідає нам про історію молодіжної культури у 1990-х роках", - зазначається в програмі виставки.

null

null

null

 

 

null

null

  • У липні американський рок-музикант та шоумен Еліс Купер, знайшов у себе в коморі досі не відому картину Енді Воргола, з яким він приятелював у 1960-их рр. в Нью-Йорку.

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати