live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ахметов програв "Ощадбанку" у суді 1 млрд


фото: time-news
Господарський суд Києва частково задовольнив позов "Ощадбанку" і дозволив стягнути з ТОВ "ЕСУ" 955 млн грн заборгованості за облігаціями

Про це свідчить рішення суду від 2 серпня 2017 року, опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У цій сумі 802,4 млн гривень становить основний борг, 29,7 млн гривень 3% річних та 122,7 млн гривень склали втрати від інфляції. Згідно з судовими матеріалами, 2013 року "Ощадбанк" отримав 2 млн облігацій ТОВ "ЕСУ" номінальною вартістю 1 тис гривень кожна.

На даний момент банк володіє 839,1 тис. облігацій, які повинні були бути погашені в березні, однак цього не сталося. Загальний обсяг випуску цінних паперів склав 4 млрд гривень.

У рішенні суду констатується, що ТОВ "ЕСУ" подало клопотання про відстрочку виконання рішення суду на 5 років - до 30 липня 2022 року. Проте суд надав відстрочку тільки на рік з моменту вступу рішення в силу.

  • ТОВ "ЕСУ" володіє "Укртелеком", кінцевий бенефіціар - український підприємець Рінат Ахметов.
  • В квітні цього року Печерський районний суд Києва заарештував акції компаній Укртелеком, що входить в СКМ Ріната Ахметова, а також ТриМоб. Рішення прийнято у зв'язку з тим, що Генеральна прокуратура почала розслідування про незаконне виділення за вказівкою колишнього президента Віктора Януковича 220 млн грн з державного бюджету і приватизації 93% акцій Укртелекому за заниженою на 1,6 млрд грн ціною.
  • Разом з тим Фонд держмайна у травні подав до госпсуду Києва позов про розірвання договору купівлі-продажу компанією Ріната Ахметова акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень.
  • Однак, 29 червня Апеляційний суд Києва зняв арешт з 100% акцій компанії "ТриМоб".
  • 26 липня суд повторно заарештував акції оператора зв'язку "ТриМоб" в межах справи про приватизацію компанії "Укртелеком".

новини партнерів

27 травня, 2020 середа

27 травня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати