live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відомі бренди відмовляться від занадто худих моделей

Відомі бренди, зокрема Christian Dior та Gucci, збираються відмовитись від моделей із занадто низькою вагою

Про це повідомляє BBC.

LVMH та Kering, дві з найбільших фірм у світі моди вже зробили цей крок на тлі критики щодо навіювання ідеалів нездорового тіла .

Так, за новими стандартами моделі повинні бути більшими, ніж французький розмір 32 для жінок, що відповідає британському розміру 6 чи американському розміру 0.Також бренди не використовуватимуть для демонстрації дорослого одягу моделей віком до 16 років. Повідомляється, що фірми сподіваються "надихнути всю галузь наслідувати цей крок".

Нещодавно бренд LVMH Louis Vuitton піддався серйозній критиці: датська модель Улріке Хоер сказала, що її попросили голодувати перед початком шоу. Компанія відхилила претензію, і виклала в мережу фото моделі з демонстрацією її реальних розмірів.

null

Критики стверджують, що подіумні моделі сприяють нездоровому та нереалістичному ідеалу людського тіла, тоді як багато модних дизайнерів вважають, що одяг куди краще виглядає на високих та ультрахудих жінках, ніж на "звичайних" розмірах.

Співробітник благодійної організації, яка займається проблемами розладів харчування населення, зазначив:- "Модна індустрія не є першопричиною розладів харчування, проте ідеали, які диктує ця індустрія загострюють проблему, і ми заохочуємо просування здорового образу тіла у світі високої моди"

  • У Франції Будинкам моди заборонили залучати надто худих моделей для показів. З метою захисту життя та здоров'я молоді у Франції набрали чинності законодавчі норми, що передбачають заборону праці занадто худих моделей. 
  • Згідно з оприлюдненим указом французького уряду щодо реалізації ухваленого ще наприкінці 2015 року закону, відтепер всім, хто працює в модельному бізнесі, забороняється мати надмірно малу вагу. До того ж моделі мають пройти медичне обстеження та подати довідку від лікаря про професійну придатність за станом здоров'я.
  • За недотримання цих норм компанії можуть бути оштрафовані на суму до 75 000 євро а їх керівництво ув'язнене на строк до шести місяців.
Все по темі

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати