live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держава не платитиме Ахметову за "Укртелеком", - Фонд держмайна

Оскільки приватизація відбувалась за окремо ухваленим законом, то держава не повертатиме гроші за "Укртелеком"

Про це у ефірі Еспресо.TV розповів в.о. глави Фонду державного майна України Віталій Трубаров.

Він пояснив, чому держава звернулась до суду з позовов про перегляд приватизації "Укртелекому".

"Власник "Укртелекому" брав на себе зобов'язання внести $450 млн інвестицій і побудувати нову мережу спеціального зв'язку і передати її державі. Ці зобов'язання не були виконані. Оскільки приватизація відбувалась за окремо ухваленим законом, то держава не повертає гроші за раніше придбане підприємство", - сказав Трубаров.

За його словами, перевірка виконання приватизаційних умов відбувалась станом на 2016 рік. На цей термін зобов'язання не були виконані.

В.о. глави Фонду державного майна вважає, що повторна приватизація "Укртелекому" відбуватиметься згідно умов нового закону, який вже подано до Верховної Ради. На його думку, цей закон дає інвесторам більш чіткі гарантії.

  • У травні Фонд держмайна подав до госпсуду Києва позов про розірвання договору купівлі-продажу компанією Ріната Ахметова акцій "Укртелекому" та стягнення пені в розмірі 2,17 млрд гривень.
  • 22 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про завершення досудового розслідування в справі незаконної приватизації "Укртелекому".
  • Також було накладено арешт на 100% корпоративних прав ТОВ "Трімоб" на 92,79% акцій ПАТ "Укртелеком".
  • 19 жовтня Господарський суд Києва задовольнив позов Фонду держмайна щодо приватизації українським бізнесменом Рінатом Ахметовим компанії "Укртелеком".

новини партнерів

29 травня, 2020 п'ятниця

29 травня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати