live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ще один банк в Україні визнали неплатоспроможним

Національний банк України (НБУ) визнав ПАТ "Банк Богуслав" неплатоспроможним

Таке рішення було прийнято сьогодні, 6 листопада, передає прес-служба Нацбанку.

Раніше керівництво "Банк Богуслав" подало до НБУ план виконання певних заходів, необхідних для докапіталізації. Протягом серпня-жовтня 2017 року банк вжив заходів для виконання вимог, в тому числі і шляхом погашення непрацюючих активів, збільшення обсягу забезпечення за кредитами.

Однак, за даними НБУ, ця фінустанова все ж таки не виконав план реструктуризації в частині збільшення статутного капіталу. Як наслідок, банк не зміг досягти запланованого розміру статутного та регулятивного капіталів. 

Станом на 1 листопада 2017 року розмір регулятивного капіталу банку був менше однієї третини від мінімального рівня. У зв'язку з цим було прийнято рішення віднести "Банк Богуслав" до категорії неплатоспроможних.

"За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, станом на 01 жовтня 2017 року 96% (5,6 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ "Банк Богуслав" отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом суму у 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 178 млн грн", - пояснили у Нацбанку.

  • "Банк Богуслав" діє на території України з 2006 року.
  • Станом на 1 листопада власниками істотної части у його структурі власності є Володимир Романенко та Наталія Вакуленко.

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

9 грудня, 2018 неділя

10 грудня, 2018 понеділок

9 грудня, 2018 неділя

8 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати