live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Жертви російської агресії в Україні подали до ЄСПЛ на Британію

Невідомі подали до Європейського суду з прав людини понад 60 скарг одночасно проти України, Росії та Великої Британії

Про це повідомили представники прес-центру ЄСПЛ на запит видання "Європейська правда".

У відомстві зауважили, що в їхньому реєстрі з’явилися скарги одразу проти трьох відповідачів щодо справ, пов’язаних з анексією Криму та російською агресією на Донбасі.

"Є 64 справи проти України, Росії та Сполученого Королівства", - наголосили в ЄСПЛ.

При цьому у відомстві відмовилися розповідати деталі щодо цих скарг, а також сутність претензії до Великої Британії через російську агресію. 

Також представники ЄСПЛ назвали кількість справ, у яких заявники звинувачують Україну, Росію або одночасно обидві ці держави.

"На розгляді суду перебуває 4226 індивідуальних скарг, очевидно пов’язаних із подіями в Криму або бойовими діями на Сході України. З цих справ 257 подано проти Росії, 2997 – проти України, ще 908 – одночасно проти України та Росії", - підсумували у прес-центрі. 

  • Раніше президент ЄСПЛ Гвідо Раймонді заявив, що в реєстрі суду перебуває близько 3800 скарг проти України. Понад те, половина цих скарг пов’язана з російською агресією в Криму та українсько-російським конфліктом на Донбасі.
  • Зазначимо, законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" дозвляє покладати всю відповідальність щодо завдання матеріальної та нематеріальної шкоди на Донбасі на Росію. 

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати