live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні з’явилась Рада з питань інтелектуальної власності

Кабмін створив орган, що буде визначати державну політику у галузі інтелектуальної власності

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

7 січня Уряд ухвалив рішення про створення Ради з питань інтелектуальної власності, що здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Рада діятиме як тимчасовий дорадчий орган при Кабінеті Міністрів. Очолить її перший віце-прем’єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

“Створення Ради є черговим важливим кроком до розбудови системи інтелектуальної власності в Україні, що є важливим пріоритетом роботи Уряду. Це також відповідає зобов’язанням України у рамках міжнародних угод, які є частиною світової системи охорони прав інтелектуальної власності”, - зявив Кубів.

Читайте також: Скачати безкоштовно. Чим загрожує Україні статус одного з головних піратів світу

Основними завданнями Ради є:

  • координація взаємодії органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності;

  • визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності;

  • розробка пропозицій у сфері інтелектуальної власності щодо розвитку цієї сфери, забезпечення інтеграції України у міжнародний та європейський інтелектуальний простір з урахуванням національних інтересів, розвитку і реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

До складу Ради увійдуть 30 осіб, серед яких: очільники центральних органів виконавчої влади, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій.

Читайте також: "Пірат" в пріорітеті. Чим "почесне" місце в антирейтингу обернеться для України

новини партнерів

22 квітня, 2018 неділя

21 квітня, 2018 субота

22 квітня, 2018 неділя

21 квітня, 2018 субота

20 квітня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати