live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні з’явилась Рада з питань інтелектуальної власності

Кабмін створив орган, що буде визначати державну політику у галузі інтелектуальної власності

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

7 січня Уряд ухвалив рішення про створення Ради з питань інтелектуальної власності, що здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Рада діятиме як тимчасовий дорадчий орган при Кабінеті Міністрів. Очолить її перший віце-прем’єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

“Створення Ради є черговим важливим кроком до розбудови системи інтелектуальної власності в Україні, що є важливим пріоритетом роботи Уряду. Це також відповідає зобов’язанням України у рамках міжнародних угод, які є частиною світової системи охорони прав інтелектуальної власності”, - зявив Кубів.

Читайте також: Скачати безкоштовно. Чим загрожує Україні статус одного з головних піратів світу

Основними завданнями Ради є:

  • координація взаємодії органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності;

  • визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності;

  • розробка пропозицій у сфері інтелектуальної власності щодо розвитку цієї сфери, забезпечення інтеграції України у міжнародний та європейський інтелектуальний простір з урахуванням національних інтересів, розвитку і реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

До складу Ради увійдуть 30 осіб, серед яких: очільники центральних органів виконавчої влади, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій.

Читайте також: "Пірат" в пріорітеті. Чим "почесне" місце в антирейтингу обернеться для України

новини партнерів

19 грудня, 2018 середа

19 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати