Суд у справі Януковича: Порошенка сьогодні допитають в режимі відеоконференції


фото: bbc
Оболонський райсуд Києва дозволив допитати президента Петра Порошенка у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича в режимі відеоконференції

Про це заявив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, повідомляє Еспресо.TV.

Таким чином очільник держави візьме участь у допиті шляхом відеоконференції, відповідаючи на запитання суду з будівлі АП. Допит має тривати з 14:00 до 15:30.

Клопотання про проведення допиту в такому режимі надійшло від прокурора Руслана Кравченка, який зауважив, що отримав листа з адміністрації президента. У ньому суд просять допитати президента онлайн, адже з причини посиленої охорони Порошенка під час допиту можуть виникнути обмеження в роботі суду. 

  • Нагадаємо, в Оболонському райсуді Києва слухають справу про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. 29 червня Оболонський районний суд ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження щодо Януковича.
  • Звернення Януковича до Путіна про введення військ на територію України продемонстрував ООН тодішній постпред Росії Віталій Чуркін.
  • Прохання Януковича до Путіна застосувати армію на території України було використане для виправдання перед світовою спільнотою військової агресії.
  • Згодом стало відомо, що до Путіна з проханням ввести війська в Україну звертався, крім екс-президента Віктора Януковича, так званий екс-прем'єр Криму Сергій Аксьонов.

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати