live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вік батька впливає на тривалість життя потомства, - вчені

Дослідження Центру нейродегенеративних захворювань Німеччини показало залежність здоров'я і тривалості життя потомства від віку батьків

Як пише EurekAlert, такі дані були отримані в результаті експерименту над лабораторними мишами.

Потомство літніх самців мишей мало меншу тривалість життя, ніж потомство молодих, і проявляло ряд гістопатологічних і молекулярних ознак старіння.

Більш того, сперма старих самців, а також тканини їх потомства мали загальні епігенетичні зміни і альтерації активаційних станів сигнальних шляхів, пов'язаних з тривалістю життя. null

Ці результати вказують на вплив зв'язків між поколіннями на процеси старіння, які можуть виявитися значущими і в контексті людини.

На Заході середній вік батьків постійно зростає. Але якщо небезпека для здоров'я дитини в разі пізньої вагітності вже відома, про вплив віку батьків на потомство відомо не так багато.

Дослідники виявили, що параметри, які вказують на старіння організму, були більшою мірою проявлені у мишей у віці 19 місяців, які народилися від старих батьків.

Іншими словами, вони старіли швидше, ніж інша група, зачата молодими самцями. Цей ефект проявлявся також і в тривалості життя: перша група прожила в середньому на 2 місяці менше, ніж друга, 

"Те, що ми описали, є фундаментальним механізмом організму ссавців і може бути актуально і для людей. Однак, зрозуміти, чи так це насправді і, якщо так, то в якій мірі, не входило в завдання нашого дослідження і поки що це невідомо, - каже Дан Енінгер, глава наукової групи. - Тим не менше, наші результати дають хороше підгрунтя для того, щоб вивчити дане питання".

Читайте також: Люди не стануть сильнішими і не будуть жити довше. Вчені пояснюють, чому наш вид досяг межі розвитку

 

новини партнерів

23 червня, 2018 субота

22 червня, 2018 п'ятниця

23 червня, 2018 субота

22 червня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати