live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На думку Кононенка, вирок Саакашвілі відповідає європейській практиці

Той спосіб, в який екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі було видворено з України за рішенням суду, відповідає законодавству ЄС та європейській судовій практиці

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко.

"Щодо ситуації з паном Саакашвілі, то з цього приводу в мене чітка позиція – закон один для всіх. Те, що відбувалося на польсько-українському кордоні, і коли був прорив кордону, а потім ще низка порушень закону, які не личать пану Саакашвілі", – сказав Ігор Кононенко. 

На думку народного депутата Кононенка, треба зважати на те, що це також питання авторитету нашої держави і те, як ми виглядаємо перед закордонними партнерами.

"Ще раз скажу – закон єдиний для всіх. Суд прийняв те рішення, яке він прийняв. Те, що суд прийняв абсолютно законне рішення питання реадмісії підтвердили і наші сусіди в Польщі, бо вони прийняли Міхеїла Саакашвілі. Їм були надані всі документи. І якщо би Україна таким чином порушила якісь міжнародні закони, реакція ЄС була би зовсім іншою", – заявив Кононенко. Та зазначив, що особисто знає Міхеїла Ніколозовича з 2007 року, і по-людськи досить добре до нього ставиться.

  • 21 лютого Лідеру "Руху нових сил" Міхеїлу Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну терміном на три роки - до 13 лютого 2021 року.
  •  12 лютого в Києві Міхеїла Саакашвілі затримали прикордонники, після чого його літаком відправили до країни попереднього перебування - Польщі.
  • Польща прийняла Саакашвілі, оскільки він є чоловіком громадянки держави-члена Європейського союзу.
  • Раніше, 10 вересня 2017 року, Міхеїл Саакашвілі з порушенням правил перетину кордону та за допомогою своїх прихильників і українських нардепів "прорвався" на територію України з Польщі. 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Міхеїла Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

новини партнерів

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати