live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада відмовилась спрощувати усиновлення для іноземців


фото: focus.ua
Депутати Верховної Ради не підтримали законопроект щодо приєднання України до Конвенції про захист дітей та співпрацю з питань міждержавного усиновлення

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що за законопроект №0166 "Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення" проголосувало лише 166 депутатів з 226 необхідних.

Приєднання України до Конвенції могло гармонізувати процедуру усиновлення дітей іноземцями з процедурами інших держав-учасників. Також це мало гарантувати, що міждержавне усиновлення здійснюється в інтересах дитини і з дотриманням її основних прав.

Конвенція про захист дітей та співробітництво в питаннях міждержавного усиновлення була ухвалена у 1993-му в Гаазі. Сторонами Конвенції є 100 держав світу, у тому числі всі держави-члени Європейського Союзу.

112.ua повідомляє, що у Раді це питання виносили на голосування вже 7 разів. Цього разу депутати висловили побоювання про те, що дітей з України зможуть усиновлювати одностатеві пари, а передбачені Конвенцією акредитовані організації використовуватимуть свої повноваження для несумлінного посередництва і дітей відправлятимуть не до сім'ї, а в рабство.  

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати