live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Укрзалізниця" відмовилась від закупівлі вживаних німецьких електричок


фото: WordPress
ПАТ "Укрзалізниця" більше не розглядає питання отримання для експлуатації в Україні німецьких вживаних потягів

Про це повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов, передеє delo.ua.

"Ми аналізували детально питання, пов'язане із закупкою німецьких старих електричок. Якщо говорити конкретно, - дизель-потягів. Стало питання економічної доцільності: за нашими оцінками, це (переобладнання електричок під колію 1520) виходить не дешевше, ніж капітальний ремонт нашого пересувного складу", - зазначив Кравцов.

За його словами, експлуатація не нових дизель-потягів небезпечна. 

"Друге питання безпеки. Це пов'язане з тим, що вже і при використанні цих потягів на наших традиційних платформах більша відстань між потягом та платформою. Це може призвести до неприємних наслідків при масовому використанні цього транспорту", - зазначив Кравцов. 

  • Нагадаємо, наприкінці 2017 року "Укрзалізниця" заявила, що розглядає питання отримання вживаних німецьких дизель-поїздів. 
  • Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що німецька залізнична компанія Deutsche Bahn готова розглянути можливість передачі Україні за залишковою вартістю 100 старих регіональних дизельних поїздів.
  • За словами Омеляна, вживані німецькі регіональні дизельні потяги могли з'явитися в Україні наприкінці 2018 року у разі можливості переобладнати їх для експлуатації на українській залізниці.
  • Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що "Укрзалізниця" ніколи не зможе самостійно виготовляти якісні локомотиви та вагони.

новини партнерів

24 вересня, 2020 четвер

24 вересня, 2020 четвер

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати