live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чому людина краще одужує при високій температурі. Пояснення вчених

Математики і біологи довели роботу імунної системи: відкрили білки Neclear Factor kappa B. Коли у людини піднімається температура, вони починають працювати

Про це пише EurekAlert.

Більш високі температури тіла прискорюють реакцію імунітету на інфекції, рани і пухлини - до такого висновку прийшли дослідники з університетів Уорика і Манчестера.

Навіть невелика температура прискорює роботу "клітинних годинників" - білків Nuclear Factor kappa B (NF-κB). Вони переміщуються в ядро ​​клітини і назад, і активують роботу імунної системи.

Клітини починають реагувати на пухлину, рану або інфекцію. Коли NF-κB-білок неконтрольований, то може виникнути хвороба Крона, псоріаз і ревматоїдний артрит.

При температурі тіла 34 градуси годинники NF-κB сповільнюються. При більш високих температурах, ніж нормальна температура тіла 37 градусів (наприклад, при лихоманці, 40 градусів), годинник NF-κB прискорюються.

За словами вчених, "низька температура тіла під час сну може пояснити, як змінна робота і розлади сну викликають більш часті й тривалі запальні захворювання".

Розуміння роботи "клітинних годинників" і специфічних білків допоможе зрозуміти, як краще і ефективніше лікувати людей і якими повинні бути лікарські препарати. Відкриття було здійснене за допомогою математичного моделювання клітин.

Читайте також: Люди не стануть сильнішими і не будуть жити довше. Вчені пояснюють, чому наш вид досяг межі розвитку

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати