live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чому людина краще одужує при високій температурі. Пояснення вчених

Математики і біологи довели роботу імунної системи: відкрили білки Neclear Factor kappa B. Коли у людини піднімається температура, вони починають працювати

Про це пише EurekAlert.

Більш високі температури тіла прискорюють реакцію імунітету на інфекції, рани і пухлини - до такого висновку прийшли дослідники з університетів Уорика і Манчестера.

Навіть невелика температура прискорює роботу "клітинних годинників" - білків Nuclear Factor kappa B (NF-κB). Вони переміщуються в ядро ​​клітини і назад, і активують роботу імунної системи.

Клітини починають реагувати на пухлину, рану або інфекцію. Коли NF-κB-білок неконтрольований, то може виникнути хвороба Крона, псоріаз і ревматоїдний артрит.

При температурі тіла 34 градуси годинники NF-κB сповільнюються. При більш високих температурах, ніж нормальна температура тіла 37 градусів (наприклад, при лихоманці, 40 градусів), годинник NF-κB прискорюються.

За словами вчених, "низька температура тіла під час сну може пояснити, як змінна робота і розлади сну викликають більш часті й тривалі запальні захворювання".

Розуміння роботи "клітинних годинників" і специфічних білків допоможе зрозуміти, як краще і ефективніше лікувати людей і якими повинні бути лікарські препарати. Відкриття було здійснене за допомогою математичного моделювання клітин.

Читайте також: Люди не стануть сильнішими і не будуть жити довше. Вчені пояснюють, чому наш вид досяг межі розвитку

новини партнерів

16 грудня, 2018 неділя

15 грудня, 2018 субота

16 грудня, 2018 неділя

15 грудня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати