//

Український фехтувальник здобув бронзу чемпіонату Європи

Український шпажист Богдан Нікішин виграв бронзову медаль чемпіонату Європи із фехтування

Про це повідомляє Xsport.

На ЧЄ у сербському місті Нові Сад українець у 1/32 фіналу вибив з боротьби Жомбора Баньяї з Угорщини (13:8), у 1/16 переміг четвертого номера посіву Вадима Анохіна з Росії (11:7), вирвав перемогу з мінімальною перевагою у протистоянні з італійцем Марко Фікерою (3:2) і розібрався з німцем Лукасом Белльманном (15:12).

У півфіналі український шпажист зазнав поразки від дворазового чемпіона світу Миколи Новоселова із Естонії з рахунком 9:10 і став бронзовим призером континентальної першості.

• Для Нікішина ця бронза чемпіонату Європи стала другою в кар'єрі. У 2016 році в польському Торуні українець також був третім.
  • Також нинішнього сезону на рахунку нашого шпажиста золото та три срібла, які він виграв на етапах Кубка світу.