//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

NASA показало відео з падіннями астронавтів на Місяці

NASA показало відеодобірку не надто вдалих спроб астронавтів пересуватися поверхнею Місяця: від кумедних падінь до простої втрати рівноваги

Про це пише Science Alert.

На відео з місій Apollo  астронавти зазвичай переміщаються поверхнею Місяця стрибками. Однак рухатися в умовах низької гравітації не так просто.

NASA підготувало докладний звіт по кожному випадку, коли астронавти втрачали точку опори. І кожному з них є ​​цілком логічне наукове пояснення. 

Місія Apollo 15 займалася вивченням швидкості метаболізму астронавтів при переміщенні по різних ділянках місячної поверхні: в гору, під гору і по горизонтальній поверхні. 

Учасники місії Apollo 16 повинні були оцінити відмінності в спритності і здатності пересуватися на Землі і на Місяці, щоб краще зрозуміти як саму місячну гравітацію, так і її вплив на переміщення по поверхні Місяця.

Незграбність астронавтів пояснюється тим, що, незважаючи на зменшення ваги (сила, з якою тіло діє на горизонтальну опору або вертикальний підвіс) на Місяці, маса (міра інертності тіла) залишається незмінною. 

Тому інерція, яка є опором тіла змін руху і пов'язана з масою, а не з вагою, також залишається незмінною. Таким чином, астронавт, що переміщається по місячній поверхні, робить це при інших умовах, що і призводить до підстрибування і деяким казусам. 

Читайте також: Знайти 20 тисяч екзопланет за 2 роки. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших в Сонячній системі може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими - Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

19 березня, 2019 вівторок

19 березня, 2019 вівторок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати