live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лікування в Ізраїлі. Новини компанії

Ізраїль є найпопулярнішою країною в сфері медичного туризму і приймає понад 50 тисяч хворих з-за кордону щороку

Кількість тих, хто перебуває на реабілітації, становить близько 100 тисяч чоловік щорічно, докладніше на сторінці.

Особливості лікування в Ізраїлі::

 • В країні працює більше 80 масштабних широкопрофільних медичних клінік, що для маленької країни дуже багато.

 • Висока кваліфікація лікарів. Всі лікарі, крім базової підготовки в університеті, стажуються в кращих медичних установах Європи та Америки.

 • Ізраїль є лідером в сфері розробок медичного оснащення. Всі ізраїльські лікарні можуть похвалитися достатком нового діагностичного та медичного обладнання, яке постійно оновлюється.

 • Ізраїль посідає перше місце за кількістю створення нових розробок і технологій в лікарській практиці.

Ізраїль числиться на першому місці за якістю послуг, що тут надаються.

Затребувані медичні області в Ізраїлі

 

У цій країні можна отримати кваліфіковану допомогу за всіма медичними напрямками, навіть найбільш рідкісними, наприклад, якщо йдеться про генетичні аномалії. Існують напрямки, які є характерною рисою ізраїльської медицини:

 • Онкологія. Висока результативність лікування даної патології спостерігається в Ізраїлі. Тут знаходяться численні науково-дослідні інститути, які постійно розробляють ефективні протипухлинні методики, засоби терапії та профілактики.

 • Кардіохірургія. Даний напрямок почав розвиватися завдяки створенню безпечних ендовазальних технологій, за допомогою яких можна успішно справлятися з невиліковними хворобами.

 • ЕКО. Цей напрямок вважається одним з найуспішніших в Ізраїлі. Багато технологій і розробок ЕКО були створені та поліпшені ізраїльськими лікарями.

 • Пластична хірургія. В Ізраїлі можна усунути будь-які дефекти зовнішності, підкоригувати або підтягнути шкіру.

 • Ортопедія. Важкі хірургічні втручання на хребцях та інших відділах опорно-рухової системи дозволяють хворим знову знайти щастя.

 • Нейрохірургія. Хірургічне втручання на спинному мозку або в голові здійснюється лікарями рутинним методом. Використання унікальних розробок і висока кваліфікація лікарів дозволяє отримати повне позбавлення від хвороби.

Тільки в Ізраїлі ви можете отримати краще лікування, адекватне за ціною. Завдяки досвідченим і професійним лікарям пацієнти забувають про свої хвороби і позбавляються їх назавжди. У цій країні можна вилікувати не просто запущені випадки, але й безнадійні. Наявність сучасного обладнання, інноваційних технологій та професійних лікарів — головні причини блискучого успіху. Ізраїльські клініки пропонують не тільки лікування, але і повний супровід протягом терапії. Хворим та їхнім родичам надається номер у готелі.

Переваги лікування в Ізраїлі

 

Оскільки ізраїльські клініки мають колосальний досвід і технології, які не застосовуються в багатьох країнах, лікарі лікують пацієнтів на високому рівні. Лікування в Ізраїлі дозволяє хворим отримати наступні переваги:

 • Лікування виконується швидко. Завдяки точному обстеження лікарі і хворий будуть впевнені в правильно поставленому діагнозі.

 • Всі лікувальні заходи відповідають міжнародним стандартам якості.

 • Лікарі не тільки володіють необхідними навичками і знаннями, а й серйозно ставляться до своєї роботи, намагаючись врятувати тяжкохворих пацієнтів.

Якщо ви вирішили лікуватися в Ізраїлі, пропонуємо вибрати клініку, обговорити вартість послуг, ознайомитися з відгуками пацієнтів.

новини партнерів

19 січня, 2020 неділя

19 січня, 2020 неділя

18 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати