//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд арештував майно "Укртелефільму" за клопотанням НАБУ

Детективи НАБУ проводять досудове розслідування щодо можливої розтрати майна державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм"

Про це повідомляє "Слово і Діло" з посиланням на рішення Солом'янського районного суду міста Києва.

Детективи встановили, що 12 червня 2016 року колишній генеральний директор Укртелефільму Віктор Підлісний уклав договір купівлі-продажу з ТОВ "Лодокс", відповідно до умов якого Укртелефільм мало передати “Лодокс” майнові права на 24 квартири загальною площею 2704 кв.м., 7 нежитлових приміщень і 36 паркомісць вартістю 13,5 мільйона гривень.

Також у Бюро вказали, що 19 грудня 2017 року гендиректор Укртелефільму уклав додаткову угоду, збільшивши ціну до 14,5 млн грн і підписав акт прийому-передачі до зазначеного договору, згідно з яким передав на користь "Лодокс" майнові права на 24 квартири загальною площею 2704,2 кв.м., 7 нежитлових приміщень загальною площею 944,2 кв.м. і 36 паркомісць.

Згідно з довідкою, виданою головним бухгалтером Укртелефільму про облік нематеріальних активів станом на 1 грудня 2017 року на балансі Укртелефільму перебувають майнові права житлових і нежитлових приміщень на суму майже 42,5 млн грн. Вартість майнових прав ґрунтується на висновку про вартості, підготовленому ТОВ "Фінансова будівельна компанія "Фіск" на замовлення Укртелефільму.

Слід зазначити, що оцінка проводилася виключно по квартирах і нежитлових приміщень, без урахування 36 паркомісць, тобто загальна вартість відчужених об'єктів нерухомості ще більше. За інформацією детективів, відповідно до умов зазначеного договору, без урахування ціни за 36 паркомісць, в середньому 1 кв нерухомості продано менш ніж за 4000 грн.

На підставі цих договір була проведена реєстрація цієї нерухомості за фізичними і юридичними особами. Таким чином, посадовими особами Укртелефільму за попередньою змовою з представниками "Лодокс", ТОВ "Бартіон Груп" та іншими скоєно розтрату майнових прав Укртелефільму в особливо великих розмірах.

У зв'язку з цим, детективи просили суд накласти на всю перераховану вище нерухомість арешт. Суддя задовольнив клопотання.

новини партнерів

‡агрузка...

21 квітня, 2019 неділя

20 квітня, 2019 субота

21 квітня, 2019 неділя

20 квітня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати