live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Колумбія буде боротися з виробництвом кокаїну за допомогою дронів

Уряд Колумбії випробовує новий метод боротьби з плантаціями коки з використанням дронів

 Про це пише The Wall Street Journal. 

Наразі з вирощуванням коки в Колумбії намагаються боротися за допомогою легких пілотованих літаків, які патрулюють гірські райони, а виявляючи плантації скидають на них гліфосат.

Однак через велику висоту польоту частина шкідливих речовин потрапляє на цілком законні сільськогосподарські культури, які часто вирощують по сусідству.

Колумбія використовувала гербіциди для боротьби з кокаїновими плантаціями з 2001 року, проте в 2016 році уряд повністю припинив цю практику. Справа в тому, що Всесвітня організація охорони здоров'я визнала гліфосат шкідливим для здоров'я, а потрапляння хімікатів у воду може привести до різних захворювань у місцевого населення.

Безпілотники дозволять впоратися з цією проблемою - автономні літальні апарати скидають гліфосат з висоти 2 м, а система розпізнавання допомагає їм відокремити коку від кукурудзи, рису, кави та інших культур, а також уникати розприскування хімікатів поблизу водойм.

Довідка:

Гліфосат — це хімічна сполука з групи фосфонатів (солi фосфітної кислоти) і є основним компонентом найпоширеніших біологічно активних гербіцидів широкого спектру дії, що застосовується з другої половини 1970-х років у всьому світі у традиційному сільському господарстві для боротьби з бур'янами і прискорення дозрівання генетично модифікованих сільськогосподарських культур (зернових та картоплі). У порівнянні з іншими гербіцидами гліфосат вважається малотоксичним для тварин та людини.

новини партнерів

‡агрузка...

23 лютого, 2019 субота

22 лютого, 2019 п'ятниця

23 лютого, 2019 субота

22 лютого, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати