Злочин проти Гандзюк - без терміну давності, - Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що винні у смерті Катерини Гандзюк мають бути покарані

Про це Володимир Гройсман написав у twitter.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що вчинений проти активістки Катерини Гандзюк, яка померла в неділю, злочин не має терміну давності.

"Померла Катерина Гандзюк. Злочин проти неї - без терміну давності. Винних має бути покарано. Вічна пам'ять...",- написав Гройсман.

  • 31 липня на Катерину Гандзюк біля під’їзду напав чоловік, який облив її кислотою. Жінку з опіками госпіталізували. 2 серпня її відправили на лікування у Київ. Лікарі розповіли, що опіки Гандзюк становлять 40% площі тіла.
  • За даними слідства, злочин вчинили 5 колишніх учасників АТО. Це бійці Української добровольчої армії (УДА) Дмитра Яроша. Усіх їх затримано. Це Віктор Горбунов, Сергій Торбін, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський й Микита Грабчук.
  • Близько 12:30 за Києвом у неділю, 4 листопада 2018 року на офіційній сторінці групи підтримки Катерини Гандзюк з'явилася інформація про її смерть. За неперевіреною версію, причина нібито у тромбі.
  • Президент України Петро Порошенко, який перебуває з візитом у Туреччині, виступив із екстреним зверненням з приводу смерті Катерини Гандзюк. 

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати