live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У 10% українських шкіл туалети знаходяться на вулиці, - Мінрегіон


фото: ivanychi.rayon.in.ua
Школярі 10% українських шкіл досі змушені виходити в туалет на вулицю

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

"Сьогодні, на жаль, приблизно в 10% українських шкіл туалети для школярів досі розташовані на вулиці. Переважно це навчальні заклади в селах та невеликих містах. Частіше за все - початкові школи, де навчається ще зовсім малеча. Така статистика в 21 столітті шокує. І від цієї практики минулого століття Україні треба остаточно позбавлятися", - зазначив Парцхаладзе.

Він наголосив, що сьогодні дуже важливо та актуально, що Міністерство освіти та науки України порушує це питання.

Так, для вирішення проблеми МОН вже розпочало програму з облаштування туалетів усередині шкіл з умовною назвою "Гідність дитини" в межах ініціативи "Нова Українська Школа".

Нині для створення комфортних умов навчання дітей у Новій Українській Школі впроваджують проект "Новий Освітній Простір". І вже в понад 300 школах та дитячих садках створюють яскравий сучасний мотивувальний простір, в якому дітям хочеться навчатися.

"Принципами НОП є енергоефективність, сучасне обладнання, мотивувальний простір та безбар’єрність. І забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними туалетними кімнатами є не менш важливим, ніж облаштування тепла у класах чи закупівля необхідного обладнання", - наголосив він.

За словами Парцхаладзе, нині понад 30% навіть тих вбиралень, що розташовані в приміщеннях шкіл, потребують термінового ремонту. Є випадки, коли ремонт проведений, але не встановлені дверцята на кабінки або немає туалетів для потреб дітей з інвалідністю.

новини партнерів

20 листопада, 2019 середа

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати