live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Антарктиді завершилося голосування на найвіддаленішій виборчій дільниці


фото: uac.gov.ua
Українці проголосували на президентських виборах на найвіддаленішій виборчій дільниці на станції "Академік Вернадський" у Антарктиді

Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

У голосуванні взяли участь 12 громадян України – усі учасники 24-ої української антарктичної експедиції.

Процедура голосування 21 квітня відбувалася у приміщенні бару "Фарадей", який лишився Україні у спадок від британських науковців.

У волевиявленні під час першого туру виборів президента України взяли участь 37 осіб – 11 членів постійної експедиції та 26 науковців із сезонного загону, які в той час перебували на станції. Минулого тижня відбулася ротація, і на станції залишилися лише 12 полярників.

null

null

  • Зазначимо, станція “Академік Вернадський” в Антарктиді є найвіддаленішею дільницею для голосування на виборах президента України.
  • Експедитори голосують на станції “Академік Вернадський” з 1998 року. Вони можуть обирати президента, парламент (за списками партій), утім не голосують за кандидатів на мажоритарних округах та не беруть участі у місцевих виборах.
  • Голосування на українській антарктичній станції почалося 31 березня о 08:00 за місцевим, аргентинським, часом (о 14.00 за київським часом) і закінчилося через годину.

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати