live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Завершилося голосування на найвіддаленішій дільниці - станції “Академік Вернадський” в Антарктиді


фото: Lenta.UA
На українській антарктичній станції “Академік Вернадський” завершилось голосування на виборах президента, яке тривало лише годину

Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

Повідомляється, що голосування на українській антарктичній станції почалося 31 березня о 08:00 за місцевим, аргентинським, часом (о 14.00 за київським часом) і закінчилося через годину.

У голосуванні взяли участь 34 громадянин України: 11 учасників 23-ої Української антарктичної експедиції та 23 члени сезонного загону науковців, які нині перебувають на станції.

О 15:40 за Києвом скан-копія протоколу за результатами голосування відправили через інтернет до Центральної виборчої комісії.

“Оригінали бюлетенів та протоколу опечатані та будуть передані до ЦВК після ротації постійної антарктичної експедиції, приблизно в другій половині квітня 2019 року”, - пояснили науковці.

  • Зазначимо, станція “Академік Вернадський” в Антарктиді є найвіддаленішею дільницею для голосування на виборах президента України.
  • Експедитори голосують на станції “Академік Вернадський” з 1998 року. Вони можуть обирати президента, парламент (за списками партій), утім не голосують за кандидатів на мажоритарних округах та не беруть участі у місцевих виборах.
  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на антарктичній станції "Академік Вернадський", за 15 тис. км від Києва, на президентських виборах 31 березня голосуватимуть не бюлетенями, а скан-копіями.

новини партнерів

26 січня, 2020 неділя

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати