live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Британський університет найняв 5 лабрадорів, щоб зменшити стрес студентів

П'ять лабрадорів стали працівниками Мідлсекського університету на півночі Лондона і допомагають студентам подолати стрес перед іспитами, а також почуття тривожності, яке заважає вчитися ефективно

Про це повідомляє BBC.

Собаки отримали спеціальні картки співробітників. У них зазначено, що лабрадори - помічники викладачів, які займаються поліпшенням емоційного стану студентів.

BBC не вказує, коли університет почав в якості експерименту залучати собак для допомоги студентів. У Instagram вищого навчального закладу фотографії лабрадорів-компаньйонів з'явилися влітку 2018 року.

Результати експерименту показали, що рівень стресу у студентів значно знизився з появою лабрадорів. "Коли ми тільки починали впроваджувати таку схему роботи, ніхто з нас не думав, що вона стане настільки успішною", - сказала представник університету Фіона Сазерс. Вона додала, що лабрадори пройшли спеціальне дресирування, яке виробило у собак доброзичливий темперамент.

Ректор Букінгемського університету сер Ентоні Селдон теж говорив про необхідність використовувати собак в школах і вищих навчальних закладах Британії. За його словами, хоча б одна собака в школі - це "найшвидший і вірний спосіб поліпшити психологічний стан дітей і забезпечити їм почуття захищеності". Міністр освіти Британії Деміан Хайндс ідею підтримав.

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати