Українська делегація призупиняє роботу у ПАРЄ

Українська делегація вирішила зупинити роботу у Парламентській асамблеї Ради Європи на знак протесту проти рішення про знищення антиросійського санкційного механізму

Це рішення вже ухвалене, повідомляє "Європейська правда".

Після оскарження повноважень російської делегації та зупинки автоматичного призначення Слуцького віце-президентом ПАРЄ українська делегація спільно залишила сесійну залу і не братиме участь у подальших дебатах до кінця дня.

У середу, 26 червня, українська делегація тимчасово повернеться до зали для участі в оскарженні повноважень російської делегації. Україна вимагатиме повністю позбавити росіян повноважень, а також права обіймати керівні посади у комітетах.

Також вже ухвалене рішення про те, що після оскарження повноважень російської делегації, незалежно від подальшого рішення, українці не повернуться до сесійної зали ПАРЄ.

Демарш української делегації ухвалений на знак протесту проти рішення ПАРЄ, ухваленого минулої ночі, яке суттєво звузило можливості накладання санкцій на делегацію РФ. Також під сумнівом є голосування українських депутатів на виборах генерального секретаря Ради Європи.

  • ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи без обмежень права голосу.
  • Україна оскаржила рішення ПАРЄ про повернення делегації РФ та покинула залу.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати