live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві презентували посібник з інклюзивної освіти


фото: facebook
Голова Благодійного фонду Марина Порошенко розповіла про посібник для учнів та студентів з особливими потребами

Про це повідомляє Укрінформ.

“Хочу сказати, що цей навчальний посібник передбачено для забезпечення викладання навчальної дисципліни “Інклюзивна освіта” у закладах вищої педагогічної освіти, а також для післядипломної освіти керівників шкіл, методистів, вчителів, він буде корисним для викладачів непедагогічних вишів, батьків дітей з особливими потребами”, - наголосила Марина Порошенко.

Зараз, за словами Порошенко, є нагальна потреба ввести інклюзивний компонент при підготовці педагогічних фахівців, які після вишів працюватимуть у школах і в тому числі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вона додала, що останні роки в Україні триває розбудова системи інклюзивного навчання. Відповідно до міжнародних стандартів зараз Україна впроваджує навчання дітей з особливими потребами в системі шкільної освіти, а українське законодавство вдосконалюється таким чином, щоб кожна дитина, без винятку, мала змогу отримати освіту.

Як зазначив на презентації перший заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей, цінність посібника ще й в тому, що він побудований на українському досвіді і тісно пов'язаний з реформою Нової української школи

“Нова українська школа пов’язана з цінностями та ставленням, з рівним доступом, власне через інклюзію це і забезпечується, — наголосив Хобзей.

 

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати