live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 з 18 міністрів України до призначення були ФОПами - Опендатабот


фото: wz.lviv
Більше половини, а саме 10 із 18 міністрів, що входять до складу Кабінету міністрів Олексія Гончарука, у минулому були зареєстровані як фізичні особи-підприємці

Про це повідомляє сервіс Опендатабот.

“Переважно міністри займалися консультаціями з комерційної діяльності та керування та вели діяльність у сфері права”, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, платили податки як фізичні особи-підприємці Олексій Оржель, міністр енергетики, Володимир Бородянський, міністр культури, і Альона Бабак, міністр розвитку громад та територій України, давали консультації з питань комерційної діяльності й керування.

Крім того, ФОПом був сам прем'єр-міністр Укрїни Олексій Гончарук, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька та міністр юстиції Денис Малюська. Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет та міністр цифрової трансформації України та віце-прем'єр-міністр України Михайло Федоров також були зарєстровані як малі підприємці.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська вела діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту та консультувала з питань оподаткування.

Міністр оборони Андрій Загороднюк досліджував кон’юнктуру ринку та суспільну думку.

Станом на середину листопада, усі “міністерські” ФОПи ліквідовано, і жоден міністр підприємницької діяльності не веде, оскільки це заборонено законом (членам КМУ дозволяється лише викладання, наука та творчість, і лише в позаробочий час; якщо ж член Кабміну має ще одне джерело заробітку, то протягом 20 днів має або припинити це, або подати у відставку).

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати