У ЗСУ планують скоротити 17 генеральських посад, - Хомчак


фото: http://armyinform.com.ua
У процесі реформи в Збройних силах України скоротять 17 генеральських посад

Про це він розповів в інтерв'ю агенству АрміяInform.

"Передбачаю, що наразі здивую багатьох наших критиків. У процесі нинішньої реформи в нашому війську скорочується 17 генеральських посад", - сказав Хомчак.

Він додав, що до Верховної Ради поданий законопроєкт про реформу генеральських звань.

"Отже, звання "бригадний генерал", або однозірковий, запровадять після того, як відповідний проєкт схвалять народні депутати... Ми запропонували нашим законотворцям запровадити генеральські звання з національними особливостями, а саме: однозірковий, як у НАТО, бригадний генерал, двозірковий – генерал-хорунжий, тризірковий – генерал-поручник, і чотиризірковий-генерал. На жаль, не всі депутати до військових готові дослухатися, але ми продовжуємо переконувати: ця пропозиція базується як на нашій історичній спадщині, так і на світовій практиці", – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Також в ЗСУ подали пропозицію: за особливі військові заслуги перед Україною присвоювати найвище генеральське звання - "генерал армії України".

  • У суботу, 28 березня 2020 року, стало відомо про здійснені президентом Володимиром Зеленським кадрові перестановки в системі управління Збройними Силами України та Операцією Об'єднаних сил.

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати