live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фурса спрогнозував курс гривні на кінець року


фото: mc.today
Курс валют другий рік поспіль не змінюється залежно від сезону. Наприкінці року долар буде коштувати приблизно 28 грн, прогнозують в інвестиційній компанії Dragon Capital

Про це розповів фахівець відділу продажів боргових цінних паперів інвесткомпанії Сергій Фурса в інтерв’ю "Еспресо: капітал" із Андрієм Яніцьким.

За його словами, вже другий рік поспіль на ринку валют фактично немає сезонності.

"Це означає що система стає більш дорослою, зрілою. В тому числі завдяки розвитку фондових ринків і завдяки тому, що до нас заходять інвестиції - принаймні, у локальний ринок цінних паперів", - вважає інвестбанкір.

Він також відповів на питання щодо прогнозованого курсу долара.

"Щодо курсу гривні. Ми очікуємо на кінець року курс приблизно 28. Але варто розуміти, що є дуже багато факторів невизначеності поки що. І як буде поводити себе світова економіка, і як буде розвиватися ситуація з карантином в Україні", - сказав Фурса.

Інвестиційний банкір підкреслив, що прогнози МВФ набагато більш песимістичні і передбачають середньорічний курс долара в Україні на рівні 30 грн.

  • Виконавчий директор громадської спілки "Економічний дискусійний клуб" Олег Пендзин прогнозує, що великих коливань гривні не буде до осені.
  • Голова Національного банку України Яків Смолій заявляв, що не очікує різких коливань гривні щодо долара після скасування карантину.

 

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати