Винзавод "Коктебель" в окупованому Криму продали за $1,4 млн


фото: kafanews
Окупанти в Криму продали на аукціоні за $1,43 млн (110 млн рублів) винний завод "Коктебель" компанії, яка раніше орендувала його в окупаційної влади

Відповідні дані опубліковано на офіційному російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів.

Зазначається, в аукціоні брали участь дві компанії та одна фізична особа. Переможцем стало ТОВ "Завод марочних вин "Коктебель", яке раніше орендувало майно. Лот складався з 73 нежитлових будівель, виробничих цехів та іншої нерухомості, а також земельних ділянок.

Завод продали за 110 млн російських рублів ($1,43 млн).

Як відомо, компанія, яка перемогла на торгах, належить російському "Гатчинському спиртовому заводу" з Ленінградської області.

  • Нагадаємо, окупанти в Криму продали виноробний завод "Масандра" за 5,327 млрд руб. ($73 млн) компанії "Південний проєкт" - дочірній фірмі банку "Росія".
  • У МЗС України продаж підприємства назвали нікчемним.
  • Прокуратура Автономної Республіки Крим кваліфікує привласнення і продаж росіянами українського підприємства "Масандра" на окупованому півострові як воєнний злочин.
  • Віцепрем'єр-міністр України Олексій Резніков заявив про підготовку пакету міжнародних санкцій проти Росії за "приватизацію" української "Масандри".
  • Згодом, окупаційна влада Криму виставила на продаж через аукціон завод марочних вин "Коктебель" зі стартовою ціною 100 млн рублів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати