OPINION

Інфантилізація дорослих

2 жовтня, 2024 середа
10:04

Безпекова політика Демократичної партії США за останні 10 років повністю провалилася

Зміст

На жаль, після початку наземної операції ЦАХАЛ у Лівані та загоряння більшої пожежі на Близькому Сході, яка вже тривалий час очікувалася, можна остаточно констатувати, що безпекова політика Демократичної партії США за останні 10 років повністю провалилася.

Звісно, безпекова політика України нічим кращою не є, але ми поки що залишаємося живими та функціональними проти великого ворога. А за прогнозами та логікою Вашингтону нас би не мало бути. Тож ми зараз саме про Вашингтон.

У березні 2021 року директорка офісу національної розвідки США Авріл Хейнс оприлюднила звіт "Глобальні Тренди 2040", в якому було описано п'ять ключових сценаріїв.

Зараз світ розвивається за одним із песимістичних варіантів. А американський народ існує в набагато більш небезпечному довкіллі, аніж 10 років тому. Це і є спадщина Джо Байдена, Джейка Саллівана та Білла Бернса — повністю провалені підходи до безпекової політики.

У своєму виступі з Річардом Муром на FT Weekend Білл Бернс висловлював великі сподівання на встановлення миру на Близькому Сході.

Річард ще "удружив" товаришу, публічно підкресливши, що Вільям особисто інвестував величезні сили в те, щоб домогтися такого результату.

А Бібі очікувано злив усі ці зусилля в унітаз, почавши наземну операцію проти "Хезболли".

Читайте також: Чи має Захід червоні лінії?

Нагадаємо, що Сирія та Ліван входили в число країн, які були колискою Баасистської партії, що стала генератором нестабільності на Близькому Сході завдяки фінансуванню з боку Радянського Союзу в останній чверті ХХ сторіччя.

Спадщина Генрі Кіссінджера, побудована на трансакційних відносинах з реальністю, яка вилилася в політику Саллівана - Бернса, підвела американський народ. Як і всіх партнерів США.

А партнерство з Ізраїлем є набагато більшим і значущим, аніж з Україною. Там за пусті слова "будемо підтримувати вас скільки треба" можна і в рило отримати...

Цікаво, що тепер будуть співати в американських кампусах замість "Фром зе ріва ту зе сі Палестина маст бі фрі"?

Камала Харріс у будь-якому випадку сконцентрується на близькосхідному кейсі. Український кейс відійде на другий план.

Перемагати Росію США не збираються й ніколи не збиралися, бо вони внутрішньо психологічно не готові нікого перемагати.

Читайте також: У пошуках "перемир'я"

Як можна було вс*ати таку величну націю з такими лідерськими якостями за кілька десятиріч і "зійти на пси" - складно уявити. Але нехай за те в них голова болить.

Для нас головне одне.

Третя світова почалася. І ми в цій історії — точно не головний герой. І наш "план перемоги" нікого, окрім нас, не цікавить. Бо ніхто, окрім нас самих, не хоче, щоб ми перемогли.

Взагалі немає такої розмови, щоб хтось переміг, а хтось зазнав поразки. Всі хочуть, щоб "це" закінчилося.

І саме оце бажання, щоб все закінчилося, свідчить про тотальну інфантилізацію американської та західноєвропейської думки.

Від того, що ви заплющили очі, — бабайка нікуди не подінеться.

Єдиним джерелом спасіння на території України залишається український народ.

Немає ніякого НАТО.

Немає ніякого ЄС.

Немає ніякого Рамштайну.

Тільки ми самі.

І якщо ми будемо дивитися на речі так само інфантильно, як Джейк Салліван і його друзі, — ми помремо. Якщо станемо дорослими замість них — є шанс вижити.

Джерело

Про автора. Дмитро Золотухін, ексзаступник міністра інформаційної політики України, експерт із питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки.

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Теги:
Читайте також:
Київ
+20.9°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.54
    Купівля 41.54
    Продаж 42.07
  • EUR
    Купівля 48.27
    Продаж 49
  • Актуальне
  • Важливе
2025, четвер
17 липня
20:51
Шахтар, Педріньйо
"Шахтар" зіграв внічию з "Ільвесом" та вийшов до 2-го раунду кваліфікації Ліги Європи
20:48
Ексклюзив
Навчання
Зупинити дистанційне навчання зараз неможливо, - проректорка ХНУ ім. Каразіна Гриневич
20:25
погода, опади, дощь
Дощі з грозами усюди, окрім півдня: синоптикиня Наталка Діденко розповіла, яку погоду чекати 18 липня
20:23
Фрідріх Мерц
Мерц пообіцяв, що до України протягом кількох тижнів надійдуть додаткові системи Patriot
20:01
OPINION
Розмова з Ліною Костенко: учімося вчитися одне в одного
19:59
Анджей Дуда
У Польщі вилучили з продажу книгу про Дуду через перевірку назви на можливе порушення кримінального кодексу
19:55
Ексклюзив
Юлія Свириденко
"Це схоже на новий конструкт Кабміну з пріоритетами на сектор безпеки й економіку", - політолог Буряченко про уряд Свириденко
19:48
Збірна України з волейболу
Україна дала бій чемпіонам світу з Італії у волейбольній Лізі націй
19:44
Ексклюзив
Patriot
Якщо системи ППО Patriot заберуть у Швейцарії для передачі Україні, то це найгірший сценарій для нас, - військовий експерт Киричевський
19:16
МЗС РФ
"Має всі ознаки підготовки до збройного конфлікту": РФ висловила протест Японії через її навчання зі США
19:06
на фото очільник уряду Денис Шмигаль
Люди, зброя, система: Шмигаль розповів про ключові напрями роботи на новій посаді
18:59
Ексклюзив
Трамп і Путін
Трамп поки що грає на стороні агресора, - дипломат Хандогій про 50 днів, які президент США дав Путіну
18:50
Предстоятель РПЦ Кирило (Гундяєв)
Патріарх РПЦ Кирил підтримав легалізацію цивільних шлюбів учасників війни проти України, - ЦПД
18:36
Метт Вітакер
"Ми всі поспішаємо, щоб завершити цю справу", - посол США при НАТО Вітакер про передачу зброї Україні
18:31
Огляд
Нові-старі міністри: хто тепер в Кабміні нової прем’єрки Юлії Свириденко. Пояснюємо
18:08
Ексклюзив
Євгенія Кравчук
Мінкульт за нової премʼєрки існуватиме без змін, сфера інформполітики залишиться окремо, — нардепка Кравчук
18:07
Олександр Усик та Даніель Дюбуа (праворуч)
"Гетьман" Усик переміг Дюбуа в битві поглядів перед поєдинком за титул абсолютного чемпіона світу
18:05
OPINION
Блог Агія Загребельська
Чи доведеться Путіну змінювати переговорну позицію після заяв Трампа?
18:02
зеленський трамп
США отримають українські дрони, Київ - американську зброю: Трамп і Зеленський розглядають мегаугоду
17:59
фейк
Росіяни створили відео з допомогою ШІ: у ЦПД спростували оточення військових 114-ї ОБр ТрО на Куп'янському напрямку
17:46
Петро Порошенко
Порошенко наголосив на неприпустимості порушення Конституції під час формування уряду
17:45
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
Полковнику РФ, який командував атакою "іскандера" по Одесі, заочно повідомили про підозру
17:43
Андрій Парубій
Ми втратили пильність: Андрій Парубій про повернення російської мови в Київ
17:39
Юлія Свириденко
Мінімальна пенсія має дорівнювати прожитковому мінімуму, – Свириденко
17:36
Ексклюзив
Зеленський і Свириденко
Будь-який премʼєр-міністр у Верховній Раді ІХ скликання буде ручним для президента, - юрист Магера
17:25
Ярослав Железняк
Єдине, що змінилося під час призначення премʼєра, – в парламенті фактично зʼявилася нова коаліція, – Железняк
17:23
У віці 87 років померла американська естрадна співачка Конні Френсіс
17:12
система ППО Patriot, встановлена на військовій базі в Польщі
Пентагон попередив Швейцарію про затримку поставок 5 комплексів Patriot через пріоритетність допомоги Україні
17:08
на фото: ЗСУ
Від початку доби на фронті зафіксували 72 бої: окупанти найактивніші на Покровському напрямку
17:06
OPINION
Україна поступово занурюється в епоху застою
17:02
Оновлено
Юлія Свириденко
Сибіга залишився очільником МЗС, Шмигаль став міністром оборони: Рада проголосувала за призначення нового складу Кабміну
16:43
На Житомирщині приватна компанія завдала шкоди довкіллю на 2,5 млрд грн: керівнику оголосили підозру
16:43
Олександр Усик і Даніель Дюбуа
"Я не старий ще, я теж вмотивований": Усик прокоментував різницю у віці з Дюбуа
16:32
OPINION
Чому в Києві знову стільки російської
16:28
Усик
"Цей поєдинок важливий для моєї країни та солдатів, які захищають Україну": Усик про майбутній бій із Дюбуа
16:24
Маріуполь
Судячи з усього, росіяни укріплюються: Андрющенко про бетонний завод у Маріуполі та зміну риторики окупантів
16:16
Ціни на пальне, АЗС
Ціни на пальне сьогодні: скільки коштують бензин, газ і дизель
16:02
OPINION
блог Данило Лубківський
Люблінський трикутник: про символічність назв
15:57
Оновлено
МЗС Польщі викликало представника посольства РФ через атаку на завод Barlinek Group у Вінниці
15:48
Гжегож Браун
Ультраправому польському депутату загрожує кримінальна відповідальність через крадіжку прапора України й інші правопорушення
Більше новин