Ексклюзив

У Раді резервістів Сухопутних військ ЗСУ розповіли, коли почнеться базова загальна підготовка усіх чоловіків від 18 років

2 липня, 2024 вiвторок
19:57

Військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко зазначив, що з 2025 року в Україні планується загальна фахова та базова підготовка всього чоловічого населення віком від 18 до 25 років

Зміст

Про це він сказав в етері телеканалу "Еспресо".

"З 2025 року в Україні планується загальна фахова та базова підготовка всього чоловічого населення віком від 18 до 25 років. Це буде першочергова підготовка, яка дозволить молодим людям визначитися з військовою спеціальністю та зрозуміти, що таке армія, без перебування на війні. Такий підхід допоможе зняти суспільні страхи та дати можливість людям спробувати себе у військовій сфері", - пояснив Тимочко.

За словами голови Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ, завдяки масовій підготовці населення створюватиметься стабільний резерв, що може змусити ворога переглянути доцільність ведення війни. Це також дозволить Україні прораховувати потреби в озброєнні та технічному оснащенні на перспективу, звертаючись до союзників за допомогою.

"Важливість системності у підготовці особового складу і підтримки безперервності постачання озброєння від союзників вже доведена на прикладі успішних операцій з витіснення ворога з Харкова та Херсона. Для успішного ведення бойових дій необхідно не тільки призивати людей, а й навчати їх і забезпечувати належне управління", - зауважив Тимочко.

Голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ також додав, що Головнокомандувач та командувач Сухопутних військ України безперервно працюють над якісною підготовкою військовослужбовців.

"Потенційно готових до служби людей в Україні понад 1 млн 100 тис., що дає можливість будувати вибірковість і почерговість призову. Попри виклики та спроби ворога зірвати безперервність, ключовим фактором успіху залишається монолітність і єдність українського суспільства", - наголосив Тимочко.

  • Верховна Рада України на засіданні 11 квітня ухвалила законопроєкт про мобілізацію в цілому. За це віддали свої голоси 283 нардепи. 16 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію, а 17 квітня документ опублікували в офіційному парламентському виданні "Голос України". Закон набув чинності 18 травня.
  • 3 травня в Міноборони повідомляли, що в Україні змінили правила бронювання чиновників. Зокрема чоловіки призовного віку, які очолюють певні департаменти чи підрозділи, можуть бути мобілізовані.
  • 2 липня Кабмін дозволив збільшити обсяги бронювання від мобілізації для чиновників і працівників держпідприємств. Остаточне рішення прийматиме міністр оборони.

Теги:
Читайте також:
Київ
+9.2°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.38
    Купівля 41.38
    Продаж 41.96
  • EUR
    Купівля 47.08
    Продаж 47.82
  • Актуальне
  • Важливе
2025, вiвторок
29 квітня
04:35
винищувач Rafale
Індія придбає у Франції 26 винищувачів Rafale
04:15
Оновлено
БПЛА "шахед", безпілотник, дрон
Армія РФ запустила дрони по Україні: у Києві зафіксовано падіння уламків, є постраждала
03:48
Японія
У Японії студента двічі за 4 дні рятували з гори Фудзі: підіймався знову через забутий телефон
02:23
Оновлено
електроенергія
В Іспанії, Португалії, Франції та Андоррі зафіксували масштабні відключення електроенергії
02:15
Екс-прем'єр Фіцо
"Повна нісенітниця": Орбан і Фіцо розкритикували план ЄС щодо поступової відмови ЄС від російських енергоносіїв
01:35
Еверест
Непал планує обмежити видачу дозволів на сходження на Еверест: причина
00:37
на фото очільник уряду Денис Шмигаль
Шмигаль не задекларував Range Rover дружини, - Слідство.Інфо
2025, понедiлок
28 квітня
23:29
Зеленський
"Ліквідація осіб із вищого командного складу зс РФ": Зеленський заслухав доповіді керівників СБУ та зовнішньої розвідки
23:03
Ірпінь
Ірпінь відновили на 80% після російської окупації, - Кулеба
22:36
Оновлено
ЗСУ
З початку доби на фронті сталося 133 бої: РФ здійснила 52 наступальні дії на Покровському напрямку
22:18
пожежа у РФ
У Краснодарському краї РФ заявили про загоряння ємності з дизельним пальним
22:15
Ексклюзив
Максим Жорін
Військове керівництво РФ "нагинає" зеків, що ті досі не можуть вийти на річку Оскіл, - Жорін
22:06
Даніель Дюбуа
"Це була політика": Дюбуа поскаржився, що через війну в Україні у нього відібрали перемогу в першому бою з Усиком
22:03
Віктор Ляшко
На сайті Кабміну з'явилася петиція з вимогою звільнити очільника МОЗ Ляшка
21:52
на фото Володимир Зеленський
"Немає причин чекати 8 травня": Зеленський відреагував на заяву Путіна про триденне "перемир'я"
21:40
Сергій Корецький
Сергій Корецький стане головою НАК "Нафтогаз"
21:28
Ексклюзив
Зеленський і Трамп
Може бути відповіддю на допис Трампа після зустрічі з Зеленським у Ватикані, - міжнародник Желіховський про нове "перемир'я" Путіна
21:24
Дональд Трамп
Трамп у день виборів закликав канадців обрати лідера, який зробить їх "51-м штатом США"
21:00
Ексклюзив
Дональд Трамп
Трамп повторює смертельні для політика висловлювання, – експерт Рибачук
20:45
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
Росіяни просунулись у Білгородській області, - DeepState
20:43
Ексклюзив
Вадим Денисенко
Треба розглядати як слабкість Путіна, - політексперт Денисенко про "перемир’я" у травні
20:16
Fancon
"Віримо у створення заходу, де кожен зможе проявити себе безпечно": фестиваль попкультури Fancon вибачився після нещодавнього скандалу
20:13
Ексклюзив
Калін Георгеску
Гра Георгеску, якого зняли з президентських виборів у Румунії, ще не зіграна, - політексперт Герасимчук
20:02
OPINION
Хто переможе російського ведмедя, або Вовк як тотемна тварина України
20:00
Ексклюзив
Жінки у ЗСУ
Кожен чоловік і кожна жінка мають проходити самопідготовку, незалежно від призову до війська, - військовослужбовець Негробов
19:54
на фото заступник міністра оборони України Валерій Чуркін
Міноборони торік допустило до експлуатації в понад 4 рази більше зразків БПЛА, ніж у 2023-му
19:51
Ексклюзив
китай
"Ми повинні мислити стратегічно стосовно того, як будуватимемо свої відносини з Китаєм": експертка-міжнародниця Плаксієнко-Бутирська
19:50
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
У Херсонській області за острови на Дніпрі тривають постійні бої, - ГУР
19:43
евакуація
З частини Межівської громади на Дніпровщині оголосили примусову евакуацію родин із дітьми
19:26
Граната Ф-1
На Миколаївщині чоловік кинув гранату в поліціянтів, які прибули на виклик: є загиблий і поранені
19:25
грузія
У Грузії повністю припинить мовлення опозиційний канал Mtavari
19:21
Олександр Усик та Даніель Дюбуа (ліворуч)
Дюбуа штовхнув Усика під час дуелі поглядів на "Вемблі"
19:10
Оновлено
газ
РФ масовано атакувала критичну інфраструктуру Черкащини: пошкоджено об'єкт газопостачання
19:07
на фото наслідки обстрілу ферми на Харківщині
Росіяни атакували безпілотниками ферму на Харківщині: загинули десятки тварин
18:59
Путін і Кім Чен Ин
МЗС України закликало партнерів запобігти подальшому зближенню режимів РФ і КНДР
18:54
Ексклюзив
Дональд Трамп
Україна залишається без дипломатичної підтримки США, - польський експерт Сієрант
18:48
Сирський заявив про критичні втрати РФ у логістиці завдяки українським роботизованим комплексам
18:47
Скотт Бессент
Індія може стати однією з перших країн, з якою Вашингтон підпише торговельну угоду, - міністр фінансів США Бессент
18:45
Ексклюзив
Китай
Китай Україні не ворог, але й не друг, - експертка-міжнародниця Плаксієнко-Бутирська
18:43
Огляд
Конфлікт між Індією та Пакистаном
Конфлікт двох ядерних країн: що відбувається між Пакистаном та Індією
Більше новин