![Микола Княжицький Микола Княжицький](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/251000_252000/251901_34_new_80x50_0.webp)
Як кадри від Табачника заправляють у міністерстві Кубракова
Чинна голова юрдепартаменту Міністерства інфраструктури Олександра Кубракова — давня подружка зрадника Дмитра Табачника
У 2021 році були разом в ОАЕ. Ось вони на фото Ольга Кравченко і зрадник Табачник.
Фото: Facebook Ірини Федорів
Переписуються дуже мило. Вона в Табачника в телефоні як Яло Яло (Оля Оля). Мемасіки він їй надсилав про Володимира Зеленського, ну, й інші антиукраїнські... Його Яло Яло, а наша чиновниця, не реагувала на це критично.
Ну, й утікач Табачник дуже переживав, щоб у Яло Яло була робота. Добре ж ФСБ мати доступ до того, що відбувається в уряді? Особисто турбувався про неї. Які теплі стосунки... Це все є у листуванні, яке оприлюднило Телебачення Торонто
За Табачника вона очолювала юрдепартамент Міносвіти. Ексзаступник Табачника Євген Суліма на прохання Табачника зв'язувався з Ольгою Кравченко, коли вона проходила конкурс на посаду в Мінекономіки. Табачник просив Суліму обговорити з нею майбутню співпрацю.
І, Михайле Жернаков, тобі може бути цікаво знати про шматочок пазла. Вона керувала департаментом з питань судоустрою та статусу суддів в Адміністрації президента Порошенка. Після цього працювала заступницею голови Державної судової адміністрації. Згодом перейшла в Офіс Генпрокурора, де працювала з Рябошапкою та Венедіктовою. Може десь згодиться...
Що там у нас за класикою?
Краще 5 років помилок, аніж 50 років саботажу? Що ми обрали в часи війни, і як люди, які комунікують з агентами ФСБ, працюють в уряді?
Читайте також: "Рейдер з мандатом" у Верховній Раді
Кубраков, який 100% є саботажником і пхає з Шуляк бутафорну реформу другий рік, про історію з Кравченко не може не знати. Вона навіть у публічному доступі не перший день. Мені цікаво, чого ж не реагує? Він знову грає у викривача? Він просто неймовірний у ролі викривача... Тут головне не вийти на самого себе... А це вже так близько...
Служба безпеки України, у нас пан Кубраков такий викривач, що його варто б і самого якось викрити з його чудовою кадровою політикою та політиками, які він тягне...
А поки я вам скажу, що за посадою директор юрдепартаменту Мінрегіону мала б ставити на проєкті постанови, який є клоном 5655, свою візу... Хотілося б побачити, хто ці візи ставив? Кравченко віза є?
Якби Інна Ведернікова зі "Дзеркала тижня" не почали сурмити, що напередодні стратегічно важливого євроінтеграційного рішення у Брюсселі нам хочуть підсунути цього кота в мішку з голосу, ми 13 грудня могли б отримати вже не проєкт постанови, а цілу постанову. І вже 14 грудня в Брюсселі було б інше інформаційне поле... Дякую всім, хто це втримав зубами в той день...
Читайте також: Закон про містоґвалтування: історія триває
І авторкою цього документу-клону 5655, є "тезка" Олександри Марушевої, яка пов'язана з нардепом ексОПЗЖ Ісаєнком (секретар в комітеті, який очолює Олена Шуляк). Вона видавалася в "Уральском вєснікє" 2019 року. І тепер ми бачимо документ на сайті уряду за її авторства...
То от до пана Шмигаля є питання: що в уряді нашої країни відбувається?
А панові Кубракову варто послухати "Автозак" Жадана... Дуже хороший музичний твір... Щоразу, як пишу про містобудівну "реформу" ставлю собі для настрою...
"Я б може і промовчав, але якось піддістало" (Жадан)
Про авторку. Ірина Федорів, журналістка та викладачка
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
- Актуальне
- Важливе
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/329000_330000/329615_GettyImages-2089737319_new_80x50_0.webp)
![школа в окупації школа в окупації](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/305000_306000/305837_6310b7e3af478-mariupol-1sep_1200_watermark_new_80x50_0.webp)
![Румунія, прапор Румунії Румунія, прапор Румунії](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/305000_306000/305369_GettyImages-1478115586_new_80x50_0.webp)
![фейк фейк](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/300000_301000/300212_GettyImages-1365566546_new_80x50_0.webp)
![Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття Леді Гага, Олімпіада-2024, церемонія відкриття](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347133_GettyImages-2162913584_new_80x50_0.webp)
![Дональд Трамп Дональд Трамп](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332631_trump_reuters_new_80x50_0.webp)
![Вільям Бернс Вільям Бернс](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/280000_281000/280389_William-Burns_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![Володимир Зеленський Володимир Зеленський](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332601_41341_new_80x50_0.webp)
![Володимир Огризко Володимир Огризко](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/222000_223000/222325_Volodimir_Ogrizko_rudenko.kiev.ua._new_80x50_0.webp)
![Оленівка - наша Катинь Оленівка - наша Катинь](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/250000_251000/250913_2022-07-30T124407Z_1724509590_RC2CMV9DDGAA_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-PRISON-RALLY_new_80x50_0.webp)
![Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/258000_259000/258035_IMG_0156_new_80x50_0.webp)
![москва червона площа москва червона площа](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/275000_276000/275787_moskow_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![метро Харків метро Харків](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/241000_242000/241958_metro-harkiv_metro.kharkov.ua_new_80x50_0.webp)
![переможні новини переможні новини](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/313000_314000/313637_GettyImages-1390327377_new_80x50_0.webp)
![Лукойл Лукойл](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/272000_273000/272950_lukoil-isab_ap_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/311000_312000/311613_chernoe_more___new_80x50_0.webp)