Оновлено

Сили оборони за добу ліквідували 620 окупантів, 7 танків та 14 артсистем, - Генштаб

18 листопада, 2023 субота
08:18

Протягом минулої доби відбулося 67 бойових зіткнень. Ворог завдав 1 ракетний та 37 авіаційних ударів, здійснив 41 обстріл з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. За добу ЗСУ ліквідували 620 окупантів

Зміст

Про це Генштаб ЗСУ повідомив у ранковому зведенні 18 листопада.

Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 року до 18 листопада 2023-го орієнтовно становлять:

  • особового складу ‒ близько 317380 (+620) осіб
  • танків ‒ 5422 (+7) 
  • бойових броньованих машин ‒ 10141 (+9) 
  • артилерійських систем – 7726 (+14)
  • РСЗВ – 896 (+1)
  • засоби ППО ‒ 586 (+1)
  • літаків – 323 (+0)
  • гелікоптерів – 324 (+0) 
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 5726 (+17)
  • крилаті ракети ‒ 1563 (+0)
  • кораблі /катери ‒ 22 (+0)
  • підводні човни - 1 (+0)
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 10091 (+14)
  • спеціальна техніка ‒ 1090 (+4).

Наслідки атак РФ

Внаслідок російських терористичних атак є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Авіаційних ударів зазнали: Куп'янськ Харківської області; Побєда, Новомихайлівка, Водяне, Урожайне Донецької області; Новоданилівка Запорізької області; Тягинка Херсонської області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

Ситуація на основних напрямках фронту 

У зоні відповідальності ОСУВ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку ворог вів штурмові дії в районах Синьківки, Петропавлівки та Іванівки Харківської області, де наші воїни відбили 4 атаки.

На Лиманському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії північніше Серебрянки Донецької області.

На Бахмутському напрямку наші захисники відбили 11 атак окупантів в районах Васюківки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. В свою чергу, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку противник не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону та завдають загарбникам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії окупантів біля Кераміка, східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та південніше Тоненького Донецької області. Тут Сили оборони відбили 23 атаки.

На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де українські воїни відбили 21 атаку.

На Шахтарському напрямку ворог вів штурмові дії південніше Водяного Донецької області, успіху не мав.

На Запорізькому напрямку противник вів безуспішні штурмові дії неподалік Роботиного та західніше Вербового Запорізької області, де нашими захисниками відбито 3 атаки.

Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

У зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку українські воїни ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Ракетні війська Сил оборони уразили засіб ППО росіян, 3 районів зосередження рашистів і ворожої техніки

Підрозділи морської піхоти разом з іншими складовими Сил оборони надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра, де минулої доби відбили 12 атак ворога. Наші захисники закріплюються на зайнятих рубежах та завдають вогневого ураження окупантам.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу та 2 - по зенітно-ракетних комплексах противника.

Підрозділи ракетних військ уразили 3 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 6 артилерійських засобів, засіб протиповітряної оборони, пункт управління та склад боєприпасів противника.

Теги:
Читайте також:
Київ
+13.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.15
    Купівля 41.15
    Продаж 41.67
  • EUR
    Купівля 47.44
    Продаж 48.21
  • Актуальне
  • Важливе
2025, субота
14 червня
07:10
Кім Чен Ин
Кім Чен Ин хоче наростити виробництво артилерійських снарядів
06:41
Оновлено
атака РФ, Запоріжжя, 14.06.25
РФ атакує Україну "шахедами": у Запоріжжі спалахнули пожежі
06:13
Оновлено
чорне море, ракетоносій рф
У Чорному морі перебуває 1 російський корабель, який є носієм "Калібрів"
05:54
Дим піднімається після авіакатастрофи незабаром після зльоту з міжнародного аеропорту Сардар Валлабхай Патель у західному штаті Індії Гуджарат 12 червня 2025 року
Авіакатастрофа літака Air India в Індії: слідчі знайшли "чорну скриньку"
04:47
Оновлено
Ізраїль та Іран
Іран запустив балістичні ракети на Ізраїль: США допомагають Тель-Авіву перехоплювати ракети, - ЗМІ
04:35
Нідерланди
У Нідерландах підтримали збільшення видатків на оборону до 5% ВВП
03:20
Оновлено
Дональд Трамп
"Я давав Ірану шанс за шансом": Трамп закликав Тегеран укласти угоду, "поки не пізно", а удари Ізраїлю назвав дуже успішними
01:35
Оновлено
Іран
В Ірані виявили витік радіації всередині ядерного обʼєкта, але зовні її не зафіксовано, - МАГАТЕ
01:10
Сумщина
На Сумщині залучать додаткові сили й засоби для будівництва фортифікацій
00:48
Оновлено
Рада безпеки ООН
Радбез ООН провів засідання на прохання Ірану після атаки Ізраїлю: заяви сторін
2025, п'ятниця
13 червня
23:38
Беньямін Нетаньягу
"Це ваш шанс": Нетаньягу закликав іранців до повстання
23:14
Оновлено
У Франції автобус з українцями потрапив у ДТП
У Франції автобус з українцями потрапив у ДТП: загинули чотири людини, є постраждалі
22:55
Оновлено
ЗСУ
Від початку доби на фронті відбулось 175 боїв: найгарячіше на Покровському напрямку
22:22
Ексклюзив
Фільми про Білий дім
Перезавантаження відносин з РФ - це стратегічна мета адміністрації Трампа, - американський дипломат Карпентер
22:14
Огляд
Як приборкати дракона
У "Глибокому прикритті" не шукайте "Ритуалу": що подивитися на вихідні
22:10
Вірменія прагне підписати мирну угоду з Азербайджаном до кінця 2025 року, - Пашинян
21:42
Ексклюзив
Валентин Наливайченко
Перші ракети українського виробництва за західними технологіями мають зʼявитися вже наприкінці червня, - Наливайченко
20:58
Володимир Зеленський і посол Австрії Роберт Мюллер
Зеленський прийняв вірчі грамоти від нових послів Австрії й Казахстану
20:44
єврейська громада україни
Ізраїль обманом зміг зібрати високопосадовців Ірану перед ударами 13 червня, - Fox News
20:41
5000-тонний есмінець КНДР
У КНДР повідомили, що відремонтували й повторно спустили на воду 5000-тонний есмінець, який зазнав аварії під час минулого запуску
20:40
Ексклюзив
США Китай
Поки не вибудуються перемовини між США та Китаєм, ніякого перемир'я не буде, - Кульпа
20:35
Огляд
винищувач F-16
Удари Ізраїлю по Ірану: три в одному - плюси для України
20:27
Анонс
International Invest Summit
International Invest Summit: Jazz Business збере у Львові інвесторів, урядовців та бізнесменів
20:10
Ексклюзив
Сергій Згурець
Дії Ірану поки що є найбільш непрогнозованим фактором, - Згурець
20:00
OPINION
Вітри війни завжди до змін погоди
19:56
Україна ЄС
ЄС узгоджуватиме з Києвом усі рішення щодо тимчасового захисту українців, — комісар Бруннер
19:50
Пресреліз
Сучасний клас інформатики на Полтавщині від проєкту Leave no one behind partnership
Терешківський ліцей на Полтавщині отримав сучасний клас інформатики в межах проєкту з Тайванем
19:47
"Без таких воїнів не було б України": Зеленський відзначив захисників державними нагородами
19:35
Військовий літак Іл-20М КООТ-А
У Польщі заявили про перехоплення літака РФ над Балтійським морем
19:33
ракетна атака, ракета
Україна запускає серійне виробництво балістичної ракети "Сапсан", - Центр досліджень армії
19:32
Ексклюзив
Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт
Тиск РФ триватиме мінімум до жовтня, задача СОУ - посилення оборони та мінімізація втрат, - Згурець
19:22
кіно про лікарів
У ЗСУ заборонили призначати медиків на непрофільні посади без їхньої згоди
19:15
Ексклюзив
"Велика кількість аспірантів була відрахована": у Міносвіти прокоментували ситуацію зі вступом задля уникнення мобілізації
19:04
ВАКС
Незаконне заволодіння аеропортом Одеса: ВАКС затвердив рекордну угоду на відшкодування понад 1 млрд грн
18:51
Утік через вікно другого поверху: в Харкові затримали підозрюваного в підпалі будівлі ТЦК
18:35
Оновлено
Ізраїль завдав ударів по Ірану, Тегеран
Ізраїль завдав ударів по ядерних та військових об'єктах Ірану. Наслідки й подробиці
18:33
Естонія передала Україні партію артилерійських боєприпасів
18:32
військові кораблі США
США переміщують військові кораблі ближче до Ізраїлю, - Politico
18:30
Ексклюзив
ВПС ЗСУ
Ключовий виклик - перенести асиметричну перевагу України в повітрі на землю, - американський дипломат Карпентер
18:07
В Україні до 6 років тюрми засудили депутатку з Куп'янщини, яка співпрацювала з окупантами
Більше новин