Збірна України перемогла польську "Лехію" у контрольному матчі

У четвер, 16 листопада, збірна України з футболу провела закритий товариський матч з польською "Лехією" з Гданська, у якому перемогла з рахунком 2:0

Про це інформує Еспресо. TV.

Українці розпочали в польському місті Гданськ підготовку до вирішального матчу кваліфікації Євро-2024 проти Італії. Зокрема збірна запланувала гру з польською "Лехією" з Гданська.

Матч стартував о 17:00 за київським часом.

Українські футболісти забили по одному голу в кожному з таймів. У першому, на 21-й хвилині, відзначився футболіст "Дніпра - 1" Олександр Піхальонок. А в другому – гравець "Шахтаря" Євген Назарина, на 58-й хвилині.

"Лехія" (Гданськ, Польща)  – Збірна України 0:2

Голи: Піхальонок, 21, Назарина, 58

Збірна України. 1-й тайм: Різник (Бущан, 30), Караваєв, Бондар, Матвієнко, Таловєров, Дубінчак, Сидорчук (к), Малиновський, Піхальонок (Назарина 30), Зубков, Яремчук (Сікан, 30).

Збірна України. 2-й тайм: Бущан (Трубін, 60), Миколенко, Забарний, Сваток, Тимчик, Назарина (Степаненко, 60), Зінченко (к), Судаков, Мудрик, Циганков, Сікан (Довбик, 60).

Збірна України у відборі Євро-2024

Українці розпочали відбіркову кампанію 26 березня 2023 року в Лондоні проти Англії. Під керівництвом в.о. головного тренера Руслана Ротаня наша команда поступилася з рахунком 0:2

На червневі матчі Україну вивів Сергій Ребров, який розпочав роботу на чолі національної збірної з перемог над Північною Македонією (3:2) та Мальтою (1:0). 9 вересня Україна зіграла внічию 1:1 з Англією, а 12 вересня поступилась у Мілані Італії - 1:2

14 жовтня наша команда в Празі переграла Північну Македонію -  2:0. 17 жовтня українські футболісти в гостях здолали Мальту - 3:1.

Україна має 13 очок та посідає друге місце у групі C. Лідирує з 16 балами Англія, яка достроково вийшла до фінальної частини Євро-2024. Італія третя з 10 очками. Македонці мають 7 пунктів у активі. Мальта не набрала жодного балу.

Італія, Англія та Північна Македонія мають по одній грі в запасі. Команда Сергія Реброва зіграє заключний матч кваліфікації 20 листопада у Леверкузені проти Італії.