live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: Росія створила мережу отруйників


фото: the-postillon
Путін - верховний отруйник Росії

Після зустрічі із прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим і послом Великої Британії в Софії Еммою Хопкінс генеральний прокурор Болгарії Сотір Цараров повідомив, що його відомство тісно співпрацює із британською стороною в спробі визначити причетність до отруєння Сергія Скрипаля ще одного росіянина - Сергія Федотова.

Як відомо, зовсім недавно з'явилася інформація, що за отруєнням у Солсбері стояла ціла група осіб, а викриті агенти ГРУ Чепіга і Мишкін були її учасниками. У Москві, зрозуміло, ці повідомлення назвали черговими "вигадками" - втім, і до самого факту отруєння у Солсбері його російські організатори поставилися іронічно.

Однак нові дані про розслідування отруєння Скрипаля дозволяють стверджувати, що Росія створила справжню міжнародну мережу отруйників.

Юрій Федотов, за даними незалежних розслідувачів, знаходився у Лондоні одночасно з Олександром Мишкіним і Анатолієм Чепігою. До чого тут Болгарія? А ось до чого. У першій половині 2015 року цей самий чоловік тричі побував у Болгарії. Один з його приїздів за часом збігся зі спробою отруєння бізнесмена Ємеляна Гебрева. А Ємелян Гебрев - не просто бізнесмен, а бізнесмен, який спеціалізується на поставках озброєнь. І тоді ці озброєння поставлялися його фірмами в Україну.

Гебрев після замаху вижив (постраждали також його син і менеджер, які вечеряли разом з підприємцем). За словами генерального прокурора Болгарії, для отруєння застосовувався інсектицид хлорпіріфос, а не «Новачок», як вважалося раніше. Однак в будь-якому випадку це була отрута. І це могла бути не просто спроба вбити Гебрева, а ще й сигнал всім європейським зброярам: не варто продавати зброю Києву, у вас будуть проблеми. "Великий брат" стежить за вами і готує отрути.

Саме так й отруєння Скрипаля - а колишній російський розвідник активно співпрацював із західними спецслужбами і допомагав викривати «російську мафію» в Іспанії - могло бути сигналом всім перебіжчикам: не варто ділитися інформацією, відплата буде неминучою.

Путін, цей верховний отруйник Росії, любить отакі сигнали.

новини партнерів

‡агрузка...

23 жовтня, 2019 середа

22 жовтня, 2019 вівторок

23 жовтня, 2019 середа

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати