Євробачення-2025: Enleo вважає, що не потрапив у шортліст Нацвідбору через скандал з прослуховуванням російської музики

31 грудня, 2024 вiвторок
14:47

Співак Enleo переконаний, що не пройшов у фінал національного відбору на Євробачення, оскільки суспільство різко відреагувало на скандал з прослуховуванням ним російської музики

Зміст

Про це він сказав під час розмови у студії M1.

Музикант Enleo, справжнє імʼя якого Микита Леонтьєв, розповів про прослуховування артистів, що пройшли у лонгліст нацвідбору на Євробачення-2025. Enleo поділився, що скандал, який вирував навколо нього, впливав на його емоційний стан.

"Я ніколи не потрапляв у скандали, ніколи не робив якихось гучних заяв. І тут, коли почався Нацвідбір на Євробачення, багато конкуренції, багато уваги, і звичайно, все це повитягували, і воно в один момент дало під дих", - зазначив Enleo.

Ідеться про ролик, який завірусився на початку грудня, в якому музикант зізнався, що слухає російську музику, а українську - назвав "колхозом". Сам він під час прослуховування, за його словами, заспівав добре.

"Я здивований тим, як я тоді заспівав. Замість того, щоб проганяти цю пісню перед прослуховуванням, співати, я намагався відволіктися від того, що відбувається навколо мене, щоб нормально почуватися. Я не робив репетицій. Я прийшов і заспівав так, як співав її в студії, тому що я написав цю пісню сам і я знав, як її співати. Тіна Кароль дуже похвалила мій виступ, вокал, я був здивований тим. Вона потім в інтерв'ю говорила, що в мене був один із найкращих виступів", - пригадав Enleo.

Проте артист вважає, що потрапити у шортліст фіналістів йому завадив скандал.

"Але, чому я не потрапив у шортліст? Звичайно, через скандал. Я 100 відсотків у цьому впевнений. Суспільство відреагувало різко на все, що там відбувалося. І я розумію все це. Є ще час потрапити у фінал", - додав Enleo.

  • Enleo потрапив у лонгліст Нацвідбору, проте не пройшов до шортліста. Він все ще має шанси опинитися в фіналі, якщо за нього проголосують українці. Продюсера іншого артиста з лонгліста - TESLENKO - обурило потрапляння у лонгліст Нацвідбору Enleo, який слухає російську музику. Організатори відповіли, що правилами Євробачення це не заборонено.
  • Проте TESLENKO зняв свою кандидатуру з Нацвідбору-2025. Натомість він зареєструвався на кастинг до Una Voce Per San Marino - відбору на Євробачення у Сан-Марино.
  • Згодом Enleo заявив, що з 2022 року не додавав до плейліста нових пісень російських виконавців, а слухав лише вподобані раніше.
  • 20 грудня Суспільне оголосило імена дев’яти фіналістів Національного відбору на Євробачення-2025, ще одного учасника фіналу визначать українці шляхом онлайн-голосування.
  • До  довгого списку учасників національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2025" увійшли 20 українських артистів. Повний список цьогорічних фіналістів Нацвідбору оприлюднять до 17 січня 2025 року.

 

 

Теги:
Читайте також:
Київ
+20°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, вiвторок
9 червня
20:13
Норвегія
Норвегія виділить близько 100 млн євро на морські дрони для України
20:11
Дональд Туск
Польща має бути присутня на переговорах щодо України, — Туск
20:01
OPINION
НМТ з математики. Нам треба не в Європу, а back to USSR?
20:00
Володимир Зеленський
Україна доведе кількість ударів до 600 дронів і ракет, щоб Росія відчула війну вдома, — Зеленський
19:49
Зеленський та Путін
Лист до Путіна мав конкретну мету і вона досягнута, — Зеленський на саміті NB-8
19:39
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус
Німеччина дасть 300 мільйонів євро на чеську "снарядну ініціативу" для України
19:27
Володимир Зеленський
Зеленський: Україна має бути в НАТО, Європа не може захистити себе без неї
19:09
Володимир Зеленський
Росія змінює курс українських дронів, щоб посварити Київ із союзниками, — Зеленський
19:07
Оновлено
У Підмосков'ї внаслідок вибуху BMW X3 ліквідовано високопосадовця міноборони РФ. Пабліки назвали ім'я
19:00
Огляд
Термін згорає: чого слід чекати, якщо не оцифрувати трудову книжку до 10 червня
18:57
Ексклюзив
НМТ
"Бажано, щоб на такому рівні математику знали всі": Петро Чорноморець про те, що 70% завдань в НМТ з програми до 6 – 7 класу
18:57
PR
ВБФ "АТБ" та U-Hearts об’єдналися, аби допомогти притулкам для тварин у прифронтових областях
18:36
Оновлено
прапор Азербайджана
Азербайджан повідомив про загибель ще двох своїх громадян після ударів по суднах в Азовському морі
18:31
Оновлено
МКС, Міжнародний кримінальний суд
Головного прокурора МКС відсторонили від посади через звинувачення у домаганнях
18:13
Кандидат на посаду нового румунського прем'єра відмовився від українського громадянства
18:10
Оновлено
Інновації та стримування ворога: ДШВ випробували роботизовані технології, на фронті зафіксували понад 50 атак
18:05
Фінляндія
Військовий літак РФ вторгся у повітряний простір Фінляндії — берегова охорона завершила розслідування
17:46
нерухомість оренда
Верховна Рада ухвалила закон про зниження податку на оренду житла та комерційної нерухомості
17:33
евакуація
На Донеччині розширюють зону обов’язкової евакуації
17:25
Оновлено
Наслідки атаки РФ на Київ. 02.06.2026
Масований удар РФ по Україні 2 червня: 24 загиблих, понад 150 постраждалих
17:14
Латвія
Україна і Латвія уклали угоду Drone Deal щодо розвитку спільних оборонних спроможностей
17:01
OPINION
Стратегія розмитих дат: навіщо ворогу війна без фіналу
16:55
На фото: гелікоптер Apache
Біля Ормузької протоки впав американський вертоліт Apache: причини інциденту з'ясовують
16:55
біженці з України
У Німеччині різко зросла кількість українців призовного віку серед біженців
16:43
Оновлено
У Санкт-Петербурзі стався вибух на заводі "Арсенал", який виготовляє компоненти для ракет РФ. Загинули 4 особи
16:34
Оновлено
Верховна Рада, голосування
Рада ухвалила два закони зі списку Ukraine Facility, ще два не підтримала
16:27
Російський дрон влучив у Свято-Успенський храм у Межовій на Дніпровщині
Російський дрон влучив у Свято-Успенський храм у Межовій на Дніпровщині
16:19
Дорогу поряд з резиденцією Путіна на Валдаї затягнули антидроновими сітками
16:16
Румен Радев
У новому уряді Болгарії заявили про плани припинити постачання зброї Україні
15:53
Оновлено
Урсула фон дер Ляєн
Обмеження щодо енергетики, фінансів, криптоторгівлі й рибальства: Урсула фон дер Ляєн презентувала 21-й пакет санкцій проти РФ
15:42
Нестор Шуфрич під час засідання суду, 4 березня 2026 року
Підозрюваний у держзраді нардеп Шуфрич дистанційно проголосував на засіданні комітету Верховної Ради
15:00
Олександр Прокудін
З тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося повернути ще трьох дітей
14:53
Зеленський
Зеленський натякнув на сильні політичні рішення ЄС цього літа
14:31
Володимир Зеленський і Кароль Навроцький
"Хтось має виявитися мудрішим": спікер сейму Польщі закликав не допустити ескалації конфлікту навколо підрозділу імені УПА
14:28
Угорщина
Депутати нового парламенту Угорщини урізали собі зарплати
14:28
Далекобійні дрони СБС та ЗСУ змусили армію РФ перекрити логістичну артерію до Криму, - Мадяр
14:20
Партнерський матеріал
Доступна комунікація: Ощадбанк організував у Києві тренінг з безбар'єрності для держустанов
14:01
Верховна Рада, ВР
ВР ухвалила закон про оподаткування доходів із цифрових платформ - так званий податок на OLX
14:00
OPINION
Україна-Польща. У політиці ображаються або ідіоти, або неймовірно сильні гравці
13:53
Фіктивне батьківство, інвалідність, зняття з розшуку, бронювання: СБУ та поліція викрили 6 схем для ухилянтів
Більше новин