live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Польщі не виключили "український націоналізм" із законопроекту

У Польщі на засіданні комісій сенату депутати проголосували проти відкликання законопроекту про заборону пропаганди тоталітарних символів, зокрема, "українського націоналізму"

Про це повідомляє "Укрінформ".

Законопроект, в якому до списку тоталітарних символів відносяться "литовський і український націоналізм, прусський, російський і німецький мілітаризм", буде винесено на загальне обговорення в сеймі Польщі.

"Чи буде законопроект відкинутий після втручання посла України в Польщі? Приймаємо ми тут рішення і приймаємо закони суверенно, або як колись під тиском інших столиць? Колись була Москва, потім Берлін, а тепер Київ?" – заявив з цього приводу сенатор від правлячої партії "Право і Справедливість" Єжи Червінський.

  • Нагадаємо, що в грудні 2016 року сейм Польщі скасував розгляд законопроекту, яким пропонувалося прирівняти український націоналізм до "інших тоталітарних режимів".
  • Екс-глава МЗС Польщі Гжегож Схетина вважає, що нинішні відносини між Польщею і Україною - найгірші за 25 років.
  • Також українські хакери дізналися, що організацією антиукраїнських акцій в Польщі та інших країнах Східної Європи займаються російські спецслужби.

 

новини партнерів

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати