//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінфін США посилив санкції проти нафтових компаній Росії

Міністерство фінансів США уточнило редакцію секторальних санкцій, накладених на російську нафтову галузь, включивши в них нові обмеження, прийняті Конгресом у липні

Обмеження поширюватимуться на проекти, розпочаті 28 січня 2018 року або пізніше, пише російська ділова газета "Комерсант".

Зміни внесені в директиву 4, прийняту у вересні 2014 р вихідної редакції американським компаніям і громадянам було заборонено чинити будь-який сприяння (за винятком фінансового) проектам з розробки нафтових родовищ в російській Арктиці, на шельфі (при глибині моря понад 150 м) і в сланцевих покладах.

Читайте такожБолючі та жорсткі. Все про нові санкції США проти Росії

Тепер заборона поширилася не тільки на Росію, а й на нові нафтові проекти в будь-якій країні, якщо в них бере участь російська компанія, на яку накладено секторальні санкції і яка володіє в проекті часткою в 33% або більше. 

У Держдепартаменті додали, що зазначені санкції поширюються і на російські проекти експортних трубопроводів, проте чіткої вказівки на це, а також на суть цих санкцій серед опублікованих Мінфіном США поправок і доповнень немає.

Наявність санкцій може перешкодити російським компаніям боротися на зарубіжних тендерах з розіграшу ділянок і вступати в консорціуми з їх освоєння інакше, ніж в статусі міноритарія.

  • Нагадаємо, наприкінці жовтня Державний департамент СШа підготував новий пакет санкцій проти Росії, який стосується російських оборонних підприємств. Ці обмежувальні заходи поки що не затверджено.

новини партнерів

‡агрузка...

25 березня, 2019 понеділок

25 березня, 2019 понеділок

24 березня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати