live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нацбанк пом'якшив правила ввезення банківських металів до України

Національний банк пом'якшив вимоги до процедури переміщення банківських металів через митний кордон України

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зокрема, правління НБУ скасувало вимогу про наявність індивідуальних ліцензій Національного банку на вивезення фізичною особою банківських металів вагою, що перевищує 500 грам. Дозвіл на вивезення банківських металів в такому обсязі буде можливим за умови письмового декларування митному органу та на підставі документів, що підтверджують придбання цією особою банківських металів в уповноважених банках та/або в Нацбанку в повному обсязі.

Крім того, скасовується вимога щодо необхідності отримання юридичними особами спеціального дозволу Національного банку на ввезення банківського металу, що виготовлені нерезидентом за договором про переробку давальницької сировини, якщо ці банківські метали в повному обсязі продаються Національному банку. Достатньо наявності договору, на підставі якого здійснювалась переробка, а також договору на поставку банківських металів Національному банку.

Відповідні зміни закріплені постановою правління Національного банку України "Про внесення зміни до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України", яка набирає чинності з 28 грудня 2017 року.

 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати