live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чеський мільярдер готовий інвестувати $200 млн у розвідку українського газу

Зовсім скоро українська газовидобувна галузь може отримати нового іноземного інвестора. Словацька нафтогазова компанія NAFTA має намір інвестувати $200 млн у розвідку та видобуток українського газу.
Відповідні заяви були зроблені представниками NAFTA та її основного акціонера холдингу EPH під час нещодавного візиту до Києва.

Так, директор з розвідки та видобутку Йозеф Левоча представив плани по розробці Юзівської ділянки (зокрема проведення сейсмічних робіт та бурінню нових 15 свердловин), технічним оператором розробки якого має стати NAFTA.

Гарантом виконання інвестиційних зобов’язань виступатиме найбільший вертикально-інтегрований енергетичний холдинг в Центральній Європі EPH, якому підпорядковується понад 50 компаній у Чехії, Словаччині, Італії, Німеччині, Великобританії, Польщі та Угорщині.

Підприємства, на яких задіяно близько 25 000 людей, працюють у виробництві, розподілі та постачанні електроенергії, зберіганні та передачі газу, видобутку вуглеводнів. Доходи EPH у 2016 році склали 4,9 млрд євро, а загальна вартість активів становить понад 12 млрд євро.

Власником та головою ради директорів холдингу EPH є Даніель Кржетінскі. За даними Forbes, його особисті статки оцінюються в 2,6 млрд $. До рейтингу мільярдерів він потрапив після продажу 31% EPIF, інфраструктурного підрозділі EPH,  австралійському інвестиційному фонду Macquarie Infrastructure and Real Assets (MIRA).

Саме до управління EPIF відносяться такі афілійовані нафтогазові активи як NAFTA та Eustream.

Нафтогазова компанія Nafta – лідер в області розвідки і видобутку вуглеводнів у Словаччині з більш ніж 100-річним досвідом роботи. Вона має потужності для зберігання 2,74 млрд куб м природного газу і здійснює розробку вуглеводневих родовищ біля кордону з Україною.

 

Словацький видобувник вже реалізовує в Україні спільний проект з компанією Cub Energy щодо розробки Ужгородської газової площі. За два роки Nafta здійснила 2D та 3D сейсмічні дослідження і цього року починає буріння пошукових свердловин.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати