live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

PayPal почне випускати класичні банківські картки

Компанія PayPal планує зайнятися традиційним банківським сервісом - випускати дебетові карти, які можна обслуговувати в банкоматах, а також страхувати вклади

Про це пише The Wall Street Journal.

Видання зазначає, що у PayPal немає банківської ліцензії на роботу в США, тому компанія буде співпрацювати з найбільшими банками, які мають право надавати подібні послуги. "Тому це не PayPal буде надавати клієнтам свій сервіс, а один банк - випускати і обслуговувати карти, інший - проводити фінансові операції по цих картах, третій - зберігати ваші гроші. А рекламуватися це буде як послуга PayPal", - пише WSJ.

PayPal вже досить давно працює в сфері банківського сервісу, але тільки для вкрай невеликої кількості людей. В рамках тестової програми клієнти PayPal не платять за використання карт, немає практично ніяких обмежень на введення-виведення коштів. Єдина платна послуга - зняття грошей в банкоматах у банків, які не є партнерами сервісу.

PayPal використовують більше 200 млн осіб по всьому світу. У 2017 році через платіжні сервіси компанії пройшло більше $ 40 млрд.

Компанія PayPal планує працювати за моделлю "віртуальних банків". У таких фінансових організацій немає власної ліцензії на роботу, мережі банкоматів і фізичних відділень. Фактично, вони співпрацюють з великими банками, які мають дозвіл на подібні операції, і продають свій сервіс на їх базі. 

  • Американський мільярдер і один із засновників платіжної системи PayPal Пітер Тіль інвестував $100 тисяч у науковий проект, який передбачає повернення до життя мамонта
  • Компанія Visa провела опитування, яке показало, що покупці надають перевагу саме сканеру відбитку пальців, як способу підтвердження особи при здійсненні покупок
  • Як розплачуватись смартфоном без картки: компанія Google оголосила про старт роботи платіжного сервісу Android Pay на території України.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати