live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як магнітне поле Землі захищає планету від сонячного вітру. Відео NASA

В NASA показали, як магнітосфера захищає Землю від дії сонячного вітру

Відео опублікували на сайті агенства.

 В результаті дослідження експерти NASA планують розробити стратегію захисту астронавтів в довгострокових космічних експедиціях.

За допомогою космічних апаратів вчені змогли простежити, яким чином потоки сонячного вітру завихрюються та потрапляють в магнітні пастки в верхніх шарах атмосфери, після чого відбиваються назад в космос.

Магнітне поле допомагає захистити Землю та життя на ній від сонячного вітру - потоку плазми, що виходить від Сонця. Іноді Сонце перемагає, і сильно вдаряє по Землі, пошкоджуючи електричне та комунікаційне обладнання на планеті. Це означає, що розуміння того, як ми захищені, може бути життєво важливим.

Сонячний вітер, який виходить від Сонця, складається з плазми, яка рідко зустрічається на Землі, але становить 99% видимої всесвіту. Ця плазма стає дуже турбулентної, коли наближається до магнітного поля Землі.

"Турбулентність - одна з останніх великих концепцій в класичній фізиці, яку ми погано розуміємо, але знаємо, що це важливо в космосі, оскільки вона перерозподіляє енергію", - сказав Джонатан Іствуд, один з дослідників.

Читайте також: Знайти 20 тисяч екзопланет за 2 роки. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA

  • Міжнародна група астрономів виявила злиття з 14 галактик, що зіштовхуються, і врешті можуть утворити найпотужніший об'єкт у відомому Всесвіті.
  • Європейське космічне агентство випустило найбільшу зоряну карту за всю історію астрономії.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.
  • Американське аерокосмічне агентство (NASA) оприлюднило відео, у якому зібрало найбільш популярні знімки минулого року.

 

новини партнерів

21 травня, 2018 понеділок

20 травня, 2018 неділя

21 травня, 2018 понеділок

20 травня, 2018 неділя

19 травня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати