//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як магнітне поле Землі захищає планету від сонячного вітру. Відео NASA

В NASA показали, як магнітосфера захищає Землю від дії сонячного вітру

Відео опублікували на сайті агенства.

 В результаті дослідження експерти NASA планують розробити стратегію захисту астронавтів в довгострокових космічних експедиціях.

За допомогою космічних апаратів вчені змогли простежити, яким чином потоки сонячного вітру завихрюються та потрапляють в магнітні пастки в верхніх шарах атмосфери, після чого відбиваються назад в космос.

Магнітне поле допомагає захистити Землю та життя на ній від сонячного вітру - потоку плазми, що виходить від Сонця. Іноді Сонце перемагає, і сильно вдаряє по Землі, пошкоджуючи електричне та комунікаційне обладнання на планеті. Це означає, що розуміння того, як ми захищені, може бути життєво важливим.

Сонячний вітер, який виходить від Сонця, складається з плазми, яка рідко зустрічається на Землі, але становить 99% видимої всесвіту. Ця плазма стає дуже турбулентної, коли наближається до магнітного поля Землі.

"Турбулентність - одна з останніх великих концепцій в класичній фізиці, яку ми погано розуміємо, але знаємо, що це важливо в космосі, оскільки вона перерозподіляє енергію", - сказав Джонатан Іствуд, один з дослідників.

Читайте також: Знайти 20 тисяч екзопланет за 2 роки. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA

  • Міжнародна група астрономів виявила злиття з 14 галактик, що зіштовхуються, і врешті можуть утворити найпотужніший об'єкт у відомому Всесвіті.
  • Європейське космічне агентство випустило найбільшу зоряну карту за всю історію астрономії.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту.
  • Американське аерокосмічне агентство (NASA) оприлюднило відео, у якому зібрало найбільш популярні знімки минулого року.

 

новини партнерів

‡агрузка...

21 березня, 2019 четвер

21 березня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати