live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вік "мімімі": Вчені встановили, коли собаки здаються наймилішими

Американські психологи визначили, що люди вважають щенят від 1,5 до 2 місяців більш милими, ніж в будь-якому іншому віці

Стаття опублікована в журналі Anthrozoös: A Multidisciplinary Journal of the Interactions of People and Animals.

Група американських психологів встановила, в якому віці цуценята здаються людям особливо милими. Для цього вчені показували добровольцям фотографії собак трьох порід: кане-корсо, джек-рассел-тер'єра і білої вівчарки (відповідно, бійцівської, мисливської тавівчарської породи, щоб виключити розбіжності у ставленні людей до цих типів порід).

Добровольці оцінювали цуценят на фотографіях; найвищі оцінки отримали дитинчата віком від півтора до двох місяців.

Після пологів самки, як правило, недовго вигодовують щенят; вони залишаються без материнської турботи (і молока) вже у віці двох місяців, причому цуценята потужних бійців кане-корсо отримували більш високий бал в зовсім ніжному віці (6 тижнів), а цуценята вівчарок виявилися наймилішими вже після двох місяців.

Подальша доля їх багато в чому залежить від того, чи будуть про них піклуватися люди; якщо у цуценяти є господар, його шанси дожити до статевого дозрівання досить високі, а ось дитинчата вуличних собак часто гинуть, не встигнувши вирости.

Для того, щоб людям захотілося взяти до себе під опіку цуценя, воно має виглядати особливо привабливим і зворушливим якраз під кінець періоду вигодовування матір'ю, і результати експерименту це підтвердили.

  • Два види австралійських сумчастих мишей потрапили в список тварин під загрозою вимирання через "суїцидальні сексуальні практики". Вони просто забагато спаровуються.
  • Раніше біологи опублікували унікальне відео з рибами-вудильниками, зняте в Атлантиці на глибині 800 метрів. вченим вперше вдалося зняти спаровування цих риб.
  • За допомогою гризунів вчені хочуть обдурити смерть: Голі землекопи живуть незвично довго для ссавців свого розміру, майже не відчувають болю, стійкі до раку, а також здатні затримувати дихання на 18 хвилин, тож давно привертають увагу вчених, які працюють над загадкою старіння.

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати