live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вік "мімімі": Вчені встановили, коли собаки здаються наймилішими

Американські психологи визначили, що люди вважають щенят від 1,5 до 2 місяців більш милими, ніж в будь-якому іншому віці

Стаття опублікована в журналі Anthrozoös: A Multidisciplinary Journal of the Interactions of People and Animals.

Група американських психологів встановила, в якому віці цуценята здаються людям особливо милими. Для цього вчені показували добровольцям фотографії собак трьох порід: кане-корсо, джек-рассел-тер'єра і білої вівчарки (відповідно, бійцівської, мисливської тавівчарської породи, щоб виключити розбіжності у ставленні людей до цих типів порід).

Добровольці оцінювали цуценят на фотографіях; найвищі оцінки отримали дитинчата віком від півтора до двох місяців.

Після пологів самки, як правило, недовго вигодовують щенят; вони залишаються без материнської турботи (і молока) вже у віці двох місяців, причому цуценята потужних бійців кане-корсо отримували більш високий бал в зовсім ніжному віці (6 тижнів), а цуценята вівчарок виявилися наймилішими вже після двох місяців.

Подальша доля їх багато в чому залежить від того, чи будуть про них піклуватися люди; якщо у цуценяти є господар, його шанси дожити до статевого дозрівання досить високі, а ось дитинчата вуличних собак часто гинуть, не встигнувши вирости.

Для того, щоб людям захотілося взяти до себе під опіку цуценя, воно має виглядати особливо привабливим і зворушливим якраз під кінець періоду вигодовування матір'ю, і результати експерименту це підтвердили.

  • Два види австралійських сумчастих мишей потрапили в список тварин під загрозою вимирання через "суїцидальні сексуальні практики". Вони просто забагато спаровуються.
  • Раніше біологи опублікували унікальне відео з рибами-вудильниками, зняте в Атлантиці на глибині 800 метрів. вченим вперше вдалося зняти спаровування цих риб.
  • За допомогою гризунів вчені хочуть обдурити смерть: Голі землекопи живуть незвично довго для ссавців свого розміру, майже не відчувають болю, стійкі до раку, а також здатні затримувати дихання на 18 хвилин, тож давно привертають увагу вчених, які працюють над загадкою старіння.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати