live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Люди почали забагато пити: у світі закінчуються запаси ірландського віскі

За останній час споживання ірландського віскі зросла настільки, що у виробників воно закінчується

Про це пише Esquire.

Через зростаючу популярність ірландського віскі віскокурням в Ірландії скоро буде нічого продавати. Джон Теллінг, один з найстаріших виробників віскі, каже: "Незабаром ірландського віскі буде не вистачати. Те, що ми робимо зараз, не можна буде продавати ще років сім. Так що почнеться брак, якщо споживання буде продовжувати рости тими темпами, якими воно росло останні шість-сім років".

Загалом, в Ірландії залишилося не дуже багато витриманого віскі, а те, що залито в бочки зараз, можна буде відправити на продаж тільки через сім років.

Цікаво, що з такою проблемою зіткнулися не тільки ірландські виробники. Японська компанія Suntory вже зараз знімає з продажу деякі зі своїх кращих сортів, адже не може впоратися з попитом. Занадто мало було зроблено запасів 17 років тому. 

"Звичайно, все не настільки погано, і незабаром на ринок вийдуть безліч нових віскокурень, а потім ще й американські компанії займуть місце класичних сортів, але, тим не менше, не можна не констатувати, що на даний момент попит на елітні сорти віскі почав впевнено перевищувати пропозицію , і це досить цікавий соціологічний факт, що говорить про зміну образу споживача", - зазначає видання.

Цікаво також, що така ситуація склалася не тільки з віскі, а й з текілою, якої також не вистачає. За даними виробників, у 2011 році було висаджено близько 11 мільйонів рослин блакитної агави, з якої роблять текілу, і зараз вони якраз досить дозріли для виробництва напою.

Але щоб повністю задовольнити попит на текілу, потрібно близько 42 мільйонів рослин, а за рік вони вирости не можуть, для цього потрібно мінімум сім років. 

Читайте також: Як приготувати смачний алкоголь вдома: Бейліз, бехерівка та мандариновий лікер

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати