live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Луганщині вичерпано запаси хлору для водопостачання кількох міст

У Луганській області вичерпано запаси хлору на підприємстві "Лисичанськводоканал", яке постачає воду до міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля

Про це повідомляє прес-служба міськради Лисичанська.

"У місті виникла складна ситуація зі знезараженням питної води і стоків, оскільки єдиний в Україні виробник рідкого хлору АТ "ДНІПРОАЗОТ" з 15.06.2018 року повністю зупинив виробництво і відвантаження рідкого хлору у зв'язку зі значним зростанням цін на природний газ. Запаси хлору, що були на ЛКСП "Лісічанскводоканал" вичерпані", - йдеться у повідомленні.

Керівництву підприємства наразі вдалося досягти домовленості з постачальником хлору про часткове постачання імпортованого хлору, що дозволить проводити повне знезараження води і стоків до 23 липня включно з подальшим підвозом хлору.

"На сьогодні якість води, що подається споживачам, щодня контролюється виробничою лабораторією та відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною". У разі невирішення питання поставки хлору графіки підвезення питної будуть розміщені на сайті Лисичанської міськради і ЛКСП "Лисичанськводоканал", - зазначають у Лисичанській міськраді.

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати