//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НБУ відкрив банкам дані про боржників з Кредитного реєстру


фото: lexinform
Національний банк України з 1 вересня 2018 року надав банкам можливість отримувати інформацію з Кредитного реєстру

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Йдеться про інформацію стосовно боржників, умов кредитних операцій, виконання зобов'язань за такими операціями, класу боржників. Інформація з Кредитного реєстру надається на безоплатній основі.

“Використання банками інформації з Кредитного реєстру НБУ сприятиме створенню умов для зниження рівня кредитного ризику, формування конкурентного ринкового середовища, в якому добросовісні позичальники мають переваги перед недобросовісними, а також сприятиме підвищенню рівня безпеки банківських операцій“, - зазначила директор департаменту банківського нагляду НБУ Наталія Дегтярьова.

Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків” набув чинності 4 березня 2018 року. Відповідно до цього закону НБУ створив централізований Кредитний реєстр, в якому накопичується інформація про кредитні операції позичальників, заборгованість за якими становить понад 100 мінімальних заробітних плат перед одним банком.

З 1 січня 2019 року банки будуть зобов’язані використовувати інформацію з Кредитного реєстру НБУ для оцінки ризиків кредитування.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

23 квітня, 2019 вівторок

22 квітня, 2019 понеділок

22 квітня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати