//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Німеччина виділяє Україні 9 млн євро на квартири для переселенців


фото: gorodkiev.ua
Уряд Німеччини виділив грант у розмірі 9 млн євро на будівництво нового житла або реконструкції будівель під житло для внутрішньо переміщених осіб

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

"Український фонд соціальних інвестицій та німецький державний банк розвитку KfW підписали угоду, якою передбачено надання урядом Німеччини гранту у розмірі 9 млн євро на сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Мається на увазі будівництво нового житла або реконструкції будівель під житло для внутрішньо переміщених осіб, а також шкіл та садочків", - заявив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Проект реалізовуватиметься на території 5 областей України: Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської. Вартість одного проекту має складати до 500 тисяч євро, а площа будівель – близько 1300 кв. м.

За словами Пригунова, в області зараз проживає 100 тисяч біженців зі сходу країни.

Український фонд соціальних інвестицій є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Донорами організації у різні роки був Світовий банк, Європейський Союз, уряди Німеччини, Великої Британії, Швеції, Японії.

новини партнерів

‡агрузка...

25 червня, 2019 вівторок

24 червня, 2019 понеділок

25 червня, 2019 вівторок

24 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати