PR

Як українцям заощадити та не зіштовхнутися із шахраями?

14 грудня, 2022 середа
07:44

Загальний настрій серед українців досить пригнічений. І цьому є виправдання. Адже у останні дні майже вся країна залишилася на досить тривалий час без електропостачання. Але не на часі втрачати віру у світле та мирне майбутнє

Зміст

Навіть у такі скрутні часи українські торгівельні мережі регулярно проводять акції та розпродажі.Так нещодавно вдало завершилася Black Friday.

У 2022 році економічна криза не минула навіть представників середнього класу та української еліти. За даними експертів Emporium лояльність та зацікавленість українців в різноманітних знижках та промокодах значно зросла за останні 9 місяців.

Хто взяв участь у розпродажі?

Акційні пропозиції великих торговельних марок обоюдно вигідні, як для представників бізнесу, так і для клієнтів.Заохочення клієнтів допомагає бізнесу вистояти. Досвід масштабних знижок українці перейняли у США. Ще декілька років тому дні великого розпродажу проводилися лише у брендових магазинах одягу та взуття або у великих торговельних мережах. У листопаді 2022 року отримати щедрі знижки клієнтам  пропонували мікрофінансові установи, страхові компанії та банки. Наприклад, використовуючи Hotline Finance промокод користувачі мали можливість отримати знижку на страхування або оформити позику зі зниженою процентною ставкою.

Не оминула Чорна п’ятниця також і тих, хто мріяв придбати ноутбук або смартфон. Багато українських магазинів електроніки дуже скучили за покупцями та протягом тижня пропонували клієнтам взяти участь у тривалому святковому розпродажі. Тривалість акційного періоду кожна торговельна мережа встановлювала на свій розсуд.
Активну участь у святковому розпродажі прийняли такі великі торговельні мережі, як Comfy, "Фокстрот", "Ельдорадо", "АЛЛО" та інші. "Круті знижки" досягали від 7 до 70%. Понад мільйон товарів різної категорії були доступні по привабливій вартості.

Замовлення за кордоном

Дехто з мешканців України вважає, що замовлення товарів із-за кордону сьогодні – це зайва розкіш. Із-за тривалих бойових дій у країні досить довго не працювала доставка з AliExpress та інших закордонних маркетплейсів й брендових магазинів.

AliExpress розпочав свою роботу в Україні ще з 15 червня 2022 року. З жовтня цього року маркетплейс знов приймати замовлення на всі групи товарів, у тому числі на електроніку. Сьогодні це особливо актуально. Люди замовляють ліхтарики, акумулятори та інші важливі деталі. Але є один нюанс, платформа не гарантує отримання замовлення у стандартний 30-тиденний термін.

Теги:
Читайте також:
Київ
+25.6°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, середа
24 червня
20:01
OPINION
Не дозволити Росії перетворити нашу сутнісну силу на нашу слабкість
19:30
Володимир Зеленський
Білорусь відреагувала на ультиматум Зеленського — відключили ретранслятори
19:24
Дональд Туск
"Неприйнятне для Польщі": Туск поінформує лідерів E5 про суперечку із Зеленським через УПА
19:00
безпілотник, дрон, шахед
"Шахедів" з білоруського напрямку поменшало після ультиматуму Зеленського Лукашенку, — ДПСУ
18:29
Оновлено
фахівець з розмінування
На Херсонщині РФ ймовірно вбила двох фахівців міжнародної гуманітарної організації NPA
18:27
Оновлено
Окупанти вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа та по пляжу в Запоріжжі: є постраждалі
18:20
OPINION
Говоритиму відверто: діалог непростий. Ми стали свідками найглибшої кризи українсько‑польських відносин за останні 30 років
18:15
колаж ШІ
Армія США для підготовки військових на полігонах відтворить умови війни в Україні, - ЗМІ
18:11
Вертоліт Мі-2
У Краснодарському краї РФ впав вертоліт Мі-2, — росЗМІ
18:04
ЄвропейськийСоюз, ЄС, Европарламент
ЄС спробує переконати Угорщину не блокувати відкриття кластерів для України, - ЄП
17:40
Огляд
Руслан Кравченко
"Прийду за кожним особисто": що встиг і чого не зміг Руслан Кравченко за рік на посаді Генерального прокурора
17:30
прапори Україна Польща
Відбудова України вигідна всій Європі, а Польща готова стати мостом до ринку ЄС, — заступниця голови Сейму
17:23
Огляд
АЗС Amic Energy
Розслідування виявило, що співвласник мережі заправок Amic пов'язаний з топменеджментом російського Лукойлу, – "Слідство-інфо"
17:02
Олімпійська збірна РФ
"Війна і допінг більше не будуть бар'єром": МОК розглядає зміни до хартії, які можуть повернути РФ до спорту
17:01
OPINION
Більшість війн програються, коли сиплеться тил
16:29
ФІФА
Один жереб замість двох: ФІФА домагається зміни правил пенальті у плей-оф ЧС-2026
16:10
Володимир Зеленський і Кароль Навроцький
Не лише через УПА: Навроцький мав два приховані мотиви забираючи орден у Зеленського, — польські ЗМІ
15:57
Дальність польоту 150 км: в Україні випробовують новий розвідувальний дрон Sweetheart
15:24
Українські дрони вдруге за тиждень атакували НПЗ у Капотні поблизу Кремля
Московський НПЗ після ударів українських дронів запрацює не раніше 2027 року, — Reuters
15:13
доповідь ГУР Зеленському
РФ змушена знімати ППО з регіонів для прикриття Москви й Керченського моста. Зробимо висновки, – Зеленський
14:56
Вінісіус Жуніор та Ашраф Хакімі (ліворуч), Бразилія - Марокко, ЧС-2026
Бразилія, Шотландія та Марокко б'ються за плейоф: розклад матчів та трансляцій вирішального туру
14:24
Оновлено
Конференція з відбудови України у Римі
Гданська конференція з відбудови України: які результати очікувати
14:22
ЗСУ
"Російські генерали посувають лінію фронту єдиним доступним їм способом –  клавіатурою": в ЗСУ заперечили брехню РФ про захоплення села на Сумщині
14:01
OPINION
Що не так з цінами в Україні? Популярно про інфляцію
14:00
Сергій Лавров
Лавров заявив, що Росія не зупинятиметься на лінії фронту заради переговорів з Україною
13:48
ДБР
​ДБР почало розслідування за фактами, оприлюдненими в резонансному розслідуванні про штурмовий полк "Скеля"
13:06
Оновлено
У Генштабі розповіли про наслідки удару по найбільшому в РФ центру космічного зв'язку під Москвою
12:55
Польща
За конструктивне вирішення історичних суперечок із Польщею виступають 90% українців, – опитування КМІС
12:41
Ексклюзив
Путін на зустрічі зі своїми силовиками (22.05.2026)
Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви
12:29
Оренбурзький ГПЗ
Сили оборони вразили в Оренбурзі газопереробний завод та єдине у РФ виробництво гелію для ракет
12:26
Андреас Умланд
Європі варто готуватися до розпаду РФ, а не лише до зміни російського режиму – Андреас Умланд
11:55
Ексклюзив
Керченський міст
Кримський міст став одним із найбільших "бермудських трикутників" втрат російської системи ППО, - Долінце
11:39
Оновлено
головна електропідстанція Севастополя
СБС підтвердили удари по електропідстанції в Севастополі, а СБУ - по системах ППО й військових аеродромах у Криму
11:25
OPINION
Чи варто Зеленському було їхати в Гданськ?
11:24
долар євро валюта обмін
Курс валют на 24 червня: скільки коштує долар, євро та злотий
11:18
Оновлено
"Тільки в бак": щонайменше в 19 регіонах РФ влада ввела обмеження на продаж бензину
11:10
Ексклюзив
Микола Княжицький
Шкодую, що на конференції у Гданську немає президента України, - Княжицький
11:08
Піт Геґсет
Геґсет прибирає з посади командувача армії США в Європі, який відповідав за допомогу Україні, - FT
11:00
OPINION
Євроскептики поволі відхрещуються від проросійськості
10:36
Володимир Зеленський і Дональд Туск
Туск назвав відсутність Зеленського на конференції в Гданську жестом деескалації
Більше статей