До "Беркуту" на Грушевського їде підмога
В Борисполі щойно бачили автобуси з силовиками, що поїхали в напрямку Києва
"Я проживаю в Борисполі, тільки що з вікна бачила як проїхала колона беркутівців в сторону Києва. 17 тоніруваних автобусів. Опублікуйте в групі, попередьте майдан, Грушевського", - пишуть користувачі соціальних мереж.
Інформація наразі не перевірена.
- Актуальне
- Важливе